[ad_1]

سایبرپانک 2077 و مجموعه ای از تضادها که حول آن می چرخند – تقریباً در هر سطح از زمان ایجاد آن – تقریباً مضحک است. بازی دنیای باز که توسط استودیوی لهستانی CD Projekt Red ساخته شده است ، به عنوان مهمترین مورد بعدی در بازی های ویدیویی اعلام شده است ، تجربه ای که هم بصری و هم روایی آن را تحت تأثیر قرار می دهد. از یک شهر عظیم پر از فرصت گرفته تا زرادخانه ای از عناصر ارتقا دهنده برای شخصیت شخصی شما ، چگونه می توانید پیش نمایش های قبل از انتشار در 10 دسامبر را جذب نکنید؟ جهنم ، حتی کیانو ریوز وجود دارد ، و بسیاری از آن!

نگاهی به گذشته، سایبرپانک 2077 هفت سال قبل از او هیچ لطفی نکرده بود. به هر حال ، شما می توانید مدت طولانی فقط به تبلیغات اعتماد کنید.

از زمان انتشار آن ، بازیکنان عنوانی شکسته ، ناقص و پر از اشتباه و اشتباه را تجربه کرده اند ، به طوری که بسیاری از جمله من نتوانسته اند پیشرفت زیادی داشته باشند. CD Projekt Red پس از راه اندازی بحث برانگیز ، اذعان کرد که به عملکرد مضر بحران اعتماد کرده است – برای تکمیل توسعه به هفته ها یا ماه ها به کارمندان بیشتری نیاز داشت. این بازی در آخرین نسل کنسول ها موجود است ، اما به نظر می رسد روی آنها زباله است. مسائل دستیابی باعث شده است که افراد مبتلا به صرع در حین بازی تشنج کنند ، مشکلی که از آن زمان تاکنون رفع شده است ، اما در درجه اول هرگز نباید مشکلی باشد. این استودیو که با ناامیدی شدید طرفدارانی که مدتها منتظر بازی بودند روبرو شد ، روز سه شنبه اعلام کرد که بازیکنان بدشانس می توانند بازپرداخت دریافت کنند ، اگرچه برخی از آنها در بازگرداندن پول از فروشگاه هایی مانند GameStop و PlayStation Store سونی مشکل دارند.

به اختصار، سایبرپانک قبل از اینکه فکرش را بکند 2077 ، سال 2021 دشوار است.

که در سایبرپانک 2077 با بازآفرینی آمریکا ، شما به عنوان “V” بازی می کنید ، بازیگران غیر معمول خود را به زندگی مزدوری پس از سقوط از دست دادن. پس از یک سرقت غارت شده که محدودیت زمانی برای زندگی شما ایجاد می کند ، شما سفری را در رانهای کثیف شهر شب آغاز می کنید تا با کلاهبرداران ، باندها ، پلیس ها و شرکت ها در جستجوی درمانی برای بیماری صعب العلاج خود که خود را به صورت مجازی نشان می دهد معامله کنید هولوگرام یک مشهور مشهور از شهر شب.

خود شهر شب و همچنین دیگران سایبرپانک، فقط “تیز” است که توسط یک نوجوان 14 ساله در سال 2004 تعریف شده است. پر است Blade Runner– چراغ های نئون و هولوگرام با بیش از تبلیغات چشمگیر کامل می شوند. همه و مادربزرگشان بهبود سایبری دارند. dildos خیابان را به هم ریخته و می توانید از آنها به عنوان اجزای سازنده سیستم ساخت بازی استفاده کنید. تبلیغات ترنسفوبیک در حال حاضر جهان را تحت الشعاع قرار می دهد ، که فاقد هرگونه زیرنویس یا تفاوت است. “جوک” های محیطی نمی افتند و ضربات توهین آمیز همیشه وجود دارد ، که باعث می شود در مورد مخاطب هدف بازی مکث کنم.

ببین من فهمیدم این سایبرپانک است! آینده شنی عزیزم! همه چیز روکش کروم شده است ، تبلیغات فریاد زده به آتش کشیده می شود ، شرکت ها همه چیز را اجرا می کنند و مرز بین اجرای قانون و بی قانونی به اندازه نقشه پر از گرداب هایی است که شما به تیم امنیتی خصوصی خود می پردازید. “). اما این برای حفظ خیال در کنار هم کافی نیست. بعد از کمی بیشتر نگاه کردن به عمق یا ایستادن در همان مکان برای بیش از چهار دقیقه ، متوجه ترک می شوید.

اگر او تصمیم بگیرد که در بازی بماند ، ستایش از دنیای فریبنده Night City راحت تر خواهد بود. سایبرپانک جهان آزاد عمدتاً یک مضحکه است ، عمدتاً توهمی است که برای انتقال عرض بدون تحقق واقعی طراحی شده است. فارغ از اینکه سایرین خرد شوند یا خیر (مانند آنچه در ویدئوهای مختلف پیش نمایش دیده می شود) ، بسته به مکانی که در آن هستید و قدرت پردازش رایانه شما از عهده آن برمی آید ، کلاهبرداری است. بازی شخصی من پس از آنکه دویدم برای ناپدید شدن اتومبیلی که دور گوشه خیابان رفته بود ، مرا گیج کرد. سایر بازیکنان دریافته اند که جهان در واقع از هیچ فعالیت پیشرفته ای عاری است – مردم بی هدف سنگ زنی می کنند ، ماشین ها معمولاً ثابت هستند و پلیس هایی که برای کمک به آنها انتخاب می کنید ممکن است به طور تصادفی تصمیم بگیرند که اگر یک دشمن باشید گلوله گیج شده است.

همانطور که با جناح ها و باندهای شهر شبانه ارتباط برقرار می کنید ، به سرعت خواهید فهمید که آنها به لحاظ نژادی به طور آشفته و کلیشه ای تقسیم شده اند. من به عنوان یک هائیتی-آمریکایی ، علاقه خاصی به پسران وودو هائیتی ، یکی از بسیاری از باندهای تقسیم شده قومی با تعداد رنگ علاقه داشتم. نمی توانم تعجب کنم که چه کمبود تصوری برای قرار دادن گروه عمدتاً هائیتی – و تنها باند سیاه پر از نخبه ترین هکرهای شهر – در فقیرترین قسمت شهر لازم بود (V همچنین اظهار نظر تعجب آور نژادپرستانه ای در مورد مطب پزشک هائیتی ، من را آماده نکردم) همچنین اینكه این باند تا چه اندازه به زیبایی شناسی اغراق آمیز آب اعتماد می كند ، گیج كننده است ، فقط برای اینكه شخصیت ها صریحاً اظهار كنند كه مفهوم خدا را رها كرده اند ، “آنها را به هائیتی واگذار كرده اند” (علی رغم اینكه هائیتی عمدتاً كاتولیك رومی است). حدس می زنم حداقل کریول آنها بد نباشد.

این بازی پر از چنین ناامیدی است. این دارای عناصر پیچیده RPG با یک سیستم تسطیح پیچیده و چند سطح است که به شما امتیاز می دهد تا همه کارها را انجام دهید ، از کمک به اداره پلیس شبانه (ناخالص) تا تقسیم زباله هایی که در خیابان پیدا می کنید. اما هیچ چیز وجود ندارد جدید اتفاق می افتد اگر با بازی های ماجراجویی جهان آزاد مانند آشنا هستید دارم می ریزم بیرون یا سرقت بزرگ خودرو، سایبرپانک 2077 این قابل پیش بینی خواهد بود – و تمام اشتباهات باعث می شود شما درک کنید که این بازی های دیگر چقدر سرگرم کننده مقایسه شده اند.

در سخت افزار مناسب ، سایبرپانک 2077 از نظر بصری خیره کننده است – فقط آماده باشید تا هزاران دلار برای بهترین تجربه صرف کنید. تا آن زمان ، گزینه های شما این است که آن را در رایانه خود اجرا کنید و امیدوارید که به درستی کار کند یا آن را پخش جریانی کنید. هنوز نسخه “واقعی” PlayStation 5 یا Xbox Series S / X بازی وجود ندارد ، آنها قرار است در سال 2021 منتشر شوند. شما هنوز هم می توانید آن را روی کنسول ها بازی کنید ، اما آنها با نسخه PS4 یا Xbox One عنوان کار خواهند کرد. گزینه های پخش جریانی ، مانند GeForce Now انویدیا و Google Stadia ، تا زمانی که اتصال اینترنت شما به اندازه کافی سریع و کند باشد ، می تواند همگرایی بسیار خوبی در زمینه پخش رایانه های رایانه ای عالی داشته باشد.

خطوط داستانی اصلی بازی کاملاً جذاب است ، از لحظه ای که با شخصیت ریوز ، جانی سیلورهند آشنا می شوید ، تا آخرین تعامل با او. وقتی قسمت های تنظیم شده بازی کار می کنند ، خیلی خوب کار می کنند. عناصر مخفی کاری می بخشند ، به شما این امکان را می دهد که در پشت صندوق های پول و اتومبیل ها پناهگاه های پرخطر و مهیج بسازید. من احساس هیجان کردم ، و با استفاده از “هک سریع” طرحی را طراحی کردم که دشمن را غیرفعال می کند تا چهار گانگستر را بدون شلیک حتی یک گلوله بیرون بکشد ، اما در ثانیه آخر با ناگهانی ظاهر شدن یک پنجم ، از هم می پاشد. من تصمیم گرفتم به جای اینکه سرش را از بدنش در بیاورم ، از حملات V رایانه ای بیشتری استفاده کنم ، قبل از اینکه حرکتی انجام دهد ، مغز او را سرخ کردم.

اما در پایان بازی متوجه شدم که به گلوله های خوب به سبک قدیمی و نه به این توانایی های خاص ، شبیه جادوهای جادوگر ، اعتماد می کنم. از قضا ، سیستم هک غیر قابل اعتماد گاهی فقط پس از تلاش های مکرر کار می کند. این باعث می شود که شما تعجب کنید که آیا همه اشتباهات وجود دارد سایبرپانک ما به تجربه به برخی از هنرها اضافه می کنیم ، جایی که اشکالات استعاره از اشتباهات رایج در انجمن شهر شب است.

پس از آن عواقب جهان وجود دارد سایبرپانک 2077 رنگها – دنیایی که در آن اکثر مردم از نظر سایبرنتیکی پیشرفت می کنند ، اعم از اندام رباتیک یا اندامهای مصنوعی. شما باید یک دلیل کاملاً خوب داشته باشید تا پاها یا دستان یا صورت خوب خود را کاملاً از بین ببرید و پروتز رباتیک را جایگزین کنید ، درست است؟ با این وجود این بازی هرگز توضیح نمی دهد که چرا همه به نظر می رسد تازه از سطل خرید برتر خارج شده اند. بازی با صحنه ای بسیار جذاب آغاز می شود که شما را در صندلی در دفتر محلی ripperdoc قرار می دهد ، جایی که یک ابزار اتوماتیک یک پیوند سایبرنتیک را به کف دست شما خال کوبی می کند. با این حال ، هنگام نصب عناصر تهاجمی حتی بیشتر ، این توجه به جزئیات وجود ندارد. در مورد سرنوشت اندام طبیعی شما هیچ اشاره ای نشده است ، زیرا آنها بدون سر و صدا برداشته می شوند و فقط گاهی اوقات دوباره عقب می روند.

سایبرپانک 2077 من را ناامید و ناامید کرد وقتی در واقع کار می کند ، نواختنش نوعی زیباست ، اما روی معده بسیار سخت است. اما بین تجربه کلی عمدتا غیرقابل پخش استفاده از کلیشه های امتحان شده و واقعی مردم رنگی و تصاویر ترنسفوبیک در تعقیب اشتباه “جالب” سایبرپانک یک ظرفیتی غیرقابل انکار است. این وعده ای است ناقض داده شده به کاربرانی که تصور کرده اند به نظر می رسد در کنسول های بازی جدیدترین نسل آنها ، پر از اشتباهات معمولی و عذرخواهی صادقانه از کارمندان استودیو و بازیکنانی که هستند ، آن را به صورت نامرئی از قبل سفارش داده اید (استودیو می گوید سایبرپانک در حال حاضر تقریباً یک دهه از هزینه های بازاریابی و توسعه دهنده خود را فقط از طریق پیش فروش پس گرفته است این احتمالاً یک شکست تجاری در دنیایی است که مردم منتظر هستند قبل از اینکه پول خود را برای یک بازی جدید خرج کنند ، نظرات را بخوانند.)

پس بگذارید صریح بگویم. اگر هنوز می خواهید بازی کنید Cyberbunk 2077 و شما یک کنسول نسل جدید یا رایانه ای دارید که بیش از نیاز سیستم است ، باید چندین ماه از آن اجتناب کنید تا مشکلی ایجاد شود و نسخه خاصی برای آن کنسول ها در دسترس نباشد. اگر Xbox One یا PlayStation 4 دارید ، احتمالاً اصلاً نباید این بازی را بخرید. اگر از یکی از مورد انتظارترین بازی های این دهه عصبانی هستید که معلوم است کلافه است ، نگران نباشید. همه هستند.

بنویسید برای پاتریک لوکاس آستین در patrick.austin@time.com.

[ad_2]

منبع: takpanjere-news.ir

ایندکسر