سریال «بوجک هورسمن» با صداپیشگی ایمی سداریس، الیسون بری، پل اف. ماجرا زمانی آغاز میشود که هفت سال از بایر شدن تمام کره زمین میگذرد و حالا انسانهایی که جان سالم به دربردهاند در قطاری برفشکن با ۱۰۰۱ واگن زندگی میکنند. خلاصه داستان سریال افسانه جومونگ Jumong دوبله فارسی : سریال کره ای افسانه جومونگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنی او قصد کشتن و خارج کردن او از میدان قدرت رو دارند تلاش می کنه که انتظارات و پدر و مادرش (شاه و ملکه دوم) رو برآورده کنه و شروع به ساختن خودش می کنه تا جایی که مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاترین حد ممکن قرار می گیره ولی پرنس جومونگ هنوز تشنه یادگیری هست. آمازون ترسی برای هزینه کردن ندارد و دوست دارد کیفیت آثارش تا حد زیادی در فیلمبرداری و ساخت سریال بالا باشد و همین امری است که سریال های این شبکه را از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح قرار میدهد.

به نظر میرسد تلویزیون دغدغههای زیادی برای به تصویر کشیدن کاترین کبیر دارد. «بوجک هورسمن» (با عنوان اصلی «BoJack Horseman») یک سیتکام انیمیشنی مخصوص بزرگسالان است که مضامین کمدی سیاه را در قالب زندگی یک انسان اسبنما به تصویر میکشد. مضامین این سریال گاهی به شکل یک اثر نوآر، گاهی به شکل یک آزمایش روانشناختی و گاهی هم به شکل یک نمایش موزیکال کابارهای به تصویر کشیده میشوند. نویسندگان سریال «بابیلون برلین» تمام تلاش خود را کردهاند تا به بهترین شکل ممکن فرایند تغییر و تحول نظام حکومتی آلمان طی سالهای ۱۹۱۹ تا ۱۹۳۳، آگاهی فزاینده از فاجعه اقتصادی رخداده و ظهور حزب نازی را موبهمو نمایش دهند. فصل سوم این مجموعه تلویزیونی که با زبان آلمانی و انگلیسی در دسترس است به فروپاشی فرهنگی آلمان نازی نزدیک شده است. در راتن تومیتوز قسمت اول موفق به کسب امتیاز 100٪ بر اساس 27نقد شد که امتیازی فوق العاده برای یک مجموعه تلویزیونی به شمار میرود. «بابیلون برلین» پرهزینهترین سریال تلویزیونی تولیدشده در آلمان و احتمالاً گرانترین سریال غیرانگلیسی زبان است. فصل سوم «بابلیون برلین» یکی از بهترین سریال های سال ۲۰۲۰ است و همین موضوع باعث تمدید آن برای فصل چهارم شده است. موضوع این سریال در مورد هلهلهچیان دانشگاه ناوارو است که به یک پدیده بزرگ تبدیل شدند.

سرگذشت ندیمه تاریکی یک جامعه را به زیبایی به نمایش می گذارد و مسیر درستی را در حال طی کردن است. ما خیلی زود قرار است متوجه شویم که رازهای تاریکی پشت مرگ تیم کونو پنهان شده است، اما رازهای تاریک بسیاری داخل ساختمان وجود دارد که حالا با این اتفاق دوباره سر باز کرده است.ما در طول سریال قرار است با شخصیت تیم کونو بیشتر آشنا شویم و ببینیم که او واقعا چه کسی بوده و چه کارهایی میکرده است. دکتر هاوس از روشهای مختلف و گاهی نامتعارف به همراه تیم خود میکوشد سر از راز بیماری درآورد. جایی که تهیه کننده ای با بازی ویشکا آسایش قصد دارد کارگردانی یک فیلم پلیسی را به مانی حقیقی بسپارد و اصرار دارد از پژمان جمشیدی و سام درخشانی در فیلم استفاده کند. وقتی به عنوان بازیگر وارد دفتری می شوی و درباره کاری صحبت می کنی کارگردان به تو توضیح می دهد که برای مثال قصد داریم یک کار ملودارم اجتماعی بسازیم یا کار کمدی بسازیم.

رابطه کاری و شخصی بین جیمی و کیم واقعاً بیننده را درگیر خود میکند و شاید عشق میان آنها زیباترین داستان عاشقانهای باشد که در طول زندگیام دیدهام. زندگی تمام شخصیتها در هم تنیده شده است؛ مایک ارمنترات، گاس فرینگ، خانواده سالامانکاها، کارتلهای مواد مخدر، جیمی و کیم وکسلر دوستداشتنی حالا ما را مجذوب خود کردهاند. باب ادنکیرک برای بازی در نقش جیمی تابهحال ۳ بار نامزد گلدن گلوب و ۴ بار نامزد جایزه امی شده است. فصل سوم سریال «نابغه» امیدوار است که برای بار سوم شبکه نشنال جئوگرافیک را در جمع برندگان جوایز امی قرار دهد؛ همانطور که در دو فصل قبلی، ۱۷ بار نامزد دریافت جایزه، و دو بار موفق به تصاحب آن شده بود. حتی جاس ویدون، خالق سریال، در آن زمان مطمئن نبود که اصلا این ایده ظرفیت لازم برای تبدیل شدن به یک سریال را دارد یا خیر. یک تریلر جنایی خشن و بامزه دیگر که تارانتینو آن را «داستان عامهپسند» مینامید. فصل اول این مجموعه در سال ۲۰۱۷ برای شبکههای اسکای وان و داس ارسته ساخته شد اما در ادامه نتفلیکس حق انتشار آن در کانادا و آمریکای شمالی را خریداری کرد. در انتهای این فصل، شاهد صحنهای پرتنش با اتفاقاتی غیرمنتظره بودیم که ما را به فصل آخر مجموعه دعوت میکرد؛ فصل ششم و آخر این سریال قرار است سال آینده پخش شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دانلود فیلم ذبیح بهروز وثوقی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر