[ad_1]

Gameri ، شاد باشید! کنسول های مورد انتظار نسل بعدی مایکروسافت و سونی اکنون در دسترس هستند ، این بدان معنی است که شما می توانید با شکوه 4K لوکس از الاغ خود و زدن نام در تلویزیون لذت ببرید.

اما اگر قصد دارید به Xbox Series X / S یا PlayStation 5 ارتقا پیدا کنید (یا فقط یکی از آنها را پیدا نمی کنید) ، ممکن است بخواهید در آنجا بمانید. سه دستگاه جدید واقعاً قدرتمند است ، اما بسیاری از عوامل – از جمله کمبود ناامیدکننده بازی های نسل بعدی – به این معنی است که بهتر است تا سال آینده صبر کنید تا گرد و غبار حل شود ، معاملات انجام شود و بازی های بیشتری آماده شود. تا لذت ببرید.

در اینجا چهار دلیل برای تمرکز بر روی نسخه بزرگ وجود دارد:

اکنون می توانید برخی از بازی های نسل بعدی را انجام دهید

ممکن است فکر کنید نسل جدید کنسول ها با بهره گیری از این قدرت پردازشی تازه کشف شده ، یک بازی جدید انحصاری را ایجاد می کنند. اما برخی از عناوین مورد انتظار نسل بعدی ، مانند مرد عنکبوتی: مایلز مورالس ، Assassin’s Creed: Valhalla و سقوط خدا آنها همچنین در کنسول های نسل قبلی یا رایانه در دسترس هستند ، به این معنی که برای پخش آنها نیازی به ارتقا ندارید مگر اینکه بهترین تجربه بصری را بخواهید.

برخی از عناوین بسیار منحصر به فرد مورد انتظار برای هر کنسول ، مانند نماد اول شخص Xbox S / Xbox سلام بی نهایت و بازی ماجراجویی PlayStation 5 افق: غرب ممنوع، تا نیمه دوم سال 2021 در دسترس نخواهد بود ، که به شما زمان کافی برای کاهش سرعت هزینه کردن پول سخت را می دهد.

شما به تلویزیون بهتری احتیاج دارید

اگر یک تلویزیون 1080p یا مانیتور 1440p دارید ، می توانید از پیشرفت هایی مانند افزایش نرخ فریم (در نتیجه یک تجربه نرم و صاف بازی) یا وفاداری به گرافیک لذت ببرید ، که باعث می شود بازی های شما بهتر از موارد بیشتر به نظر برسند. کنسول کم توان اما شما باید نگاه کنید واقعاً سخت است که متوجه مزایای آن شوید – بازی هایی مانند Assassin’s Creed: Valhalla شما در کنسولی مانند Xbox Series X بهتر به نظر می رسید اما 400 دلار بهتر نیستید. و بیشتر بازی های موجود برای این کنسول های جدید واقعاً با در نظر گرفتن آخرین نسل سخت افزار ساخته شده اند ، بنابراین از قدرت پردازشی تازه کشف شده بهره کافی نمی برند.

اما اگر تلویزیون 4K داشته باشید ، از مزیت اصلی به روزرسانی بلافاصله به کنسولی مانند PlayStation 5 یا Xbox Series X بهره مند خواهید شد. اگر اینگونه باشد ، قطعاً گرافیک واضح تری در مقایسه با کنسول های قدیمی خواهید دید. بعضی از بازی ها حتی می توانند با کیفیت 4K تا حداکثر 120 فریم بر ثانیه اجرا شوند ، اما اگر تلویزیون شما نتواند آن نرخ تازه سازی را داشته باشد یا استانداردهای اتصال مناسب را پشتیبانی نکند ، این اتفاق نمی افتد. برای تجربه بازی واقعی 4K با سرعت 120 فریم در ثانیه ، به یک تلویزیون نیاز دارید که از آخرین استاندارد ویدیویی پشتیبانی کند: HDMI نسخه 2.1.

کیفیت صدا نیز همین است. ویژگی هایی مانند Dolby Atmos تنها در صورت پشتیبانی از سیستم صوتی پشتیبانی می شوند (PlayStation 5 در حال حاضر از Dolby Vision یا Atmos پشتیبانی نمی کند و فناوری 3D Audio با هدفون هایی پشتیبانی می کند که از یک فرم ثبت اختراع پشتیبانی می کنند ، مانند هدفون های بازی Pulse 3D).

برای بازی های خود به فضای بیشتری احتیاج خواهید داشت

از آنجا که حجم بازی های نسل بعدی بسیار زیاد است ، برای قرار دادن آنها به مکانی نیاز خواهید داشت. اگرچه هنوز می توانید بازی های فیزیکی را روی دیسک ها بخرید تا در کنسول خود بمانند ، هر دو نسخه 299 دلاری ایکس باکس سری S و 399 دلاری «نسخه دیجیتال» پلی استیشن 5 از درایو دیسک جلوگیری می کنند و کاربران فقط گزینه بارگیری بازی ها را در دستگاه 1 ترابایتی عناوینی مانند Call of Duty: Black Ops Cold War می تواند تقریباً 20٪ از حافظه داخلی کنسول شما را استفاده کند ، اگر نه بیشتر.

این بدان معنی است که شما به سرعت با پر کردن Xbox Series S ، که فقط 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد ، به سرعت این دستگاه ها را پر خواهید کرد. شما می توانید کارت حافظه داخلی خود را برای شیار توسعه Xbox خریداری کنید ، اما هزینه یک سل اضافی برای شما بیش از 200 دلار است که باعث می شود شما فکر کنید که آیا حذف 100 دلار اضافی برای سری X در وهله اول نتیجه می دهد یا خیر. ذخیره سازی.

شرکت اینترنتی شما ممکن است هزینه اضافی از شما دریافت کند

برخی از ISP ها مانند Xfinity و Suddenlink محدودیت داده ای دارند که پس از بارگیری چندین بازی جدید به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد ، مخصوصاً با توجه به اینکه برخی از بازی های PlayStation 5 و Xbox Series X نزدیک به 100 بازی دارند تعداد GB با خرید نسخه های کنسول های جدید با درایو های دیسک فیزیکی و پایبند بودن به خرید بازی های IRL ، می توانید در این مورد کار کنید ، اما هنوز قابل تأمل است.

بنویسید برای پاتریک لوکاس آستین در patrick.austin@time.com.

[ad_2]

منبع: takpanjere-news.ir

ایندکسر