در روش گالوانیزه سرد (الکترولیز) نمک روی را داخل محلول آبی یا اسیدی (الکترولیت) ریخته و به قطعه مورد نظر اسپری می کنند. به همین منظور برای تهیه این سازه ها ابتدا با شماره تلفن های کانکس راکو تماس حاصل نموده تا پس از برخورداری از مشاوره رایگان ما در صورت نیاز ابتدا سفارش طراحی اختصاصی مطابق با نیاز و بودجه خود داده و پس از طی مراحل ثبت نهایی سفارش مطابق جدول زمانبندی کانکس فانتزی اختصاصی خود را تحویل و به محل مورد نظر منتقل نمائید. به این منظور میتوان از ورق مسی به عنوان عایق حرارتی استفاده کرد تا دمای حاصل از جوشکاری به سایر نقاط صفحه منتقل نشود. چرا که این بوشن ها به منظور ادامه مسیر در یک خط مستقیم بکار گرفته می شوند که با توجه به متراژ محدود لوله ها به وفور استفاده می شوند. ابعاد و محل پنجره ها باید طوری باشد تا تامین کننده نور فضای داخلی بوده و در هنگام طراحی آن باید به این نکته که محل قرار گیری میز و تجهیزات اداری و همینطور محل نشستن مراجعین توجه کرد تا با محل قرار گیری پنجره ها تداخل نداشته و براحتی بتوان پنجره ها را باز و بسته کرد تا هوای درون سازه را تهویه کند.پیشنهاد می شود برای جلو گیری از اتلاف انرژی و ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل فضا از پنجره های دو جداره استفاده شود.

ابعاد ورق گالوانیزه و قیمت رول ورق گالوانیزه براساس شیت فابریک و شیت آبکاری گرم متفاوت است. قطر خارجی حقیقی یا O.D برای سایزهای 12 اینچ و كمتر متفاوت است (مثال). لوله گالوانیزه 16 خاورنو از لوله های برقی فلزی است که استفاده از آنها گسترش زیادی یافته است زیرا این لوله ها مسیری برای عبور سیم ها و کابلهای برق فراهم می آورند و به دلیل استحکام و مقاومت بالا می توانند تجهیزات سیم کشی را از صدمات و آسیب های فیزیکی حفظ نمایند. سپس آنها را جهت افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها در یک وان آبکاری روی اندود (گالوانیزه) می کنند. با این حال با گذشت زمان و با پیشرفت روش های تولید و استانداردتر شدن تولیدات و از آنجا كه افزایش ضخامت دیواره برای سازگاری با شرایط دما و فشار بالا لازم شد دیگر لوله ها با سایز اسمی بجای سایز واقعی نام گذاری و سایز بندی شدند. قطر این لوله ها معمولاً قطر اسمی است که بزرگتر از قطر داخلی و کوچکتر از قطر خارجی است. سال ها پیش لوله ها با اندازه های دقیق قطر داخلی سایز می شدند. مثلا لوله 1 اینچ واقعا به قطر داخلی 1 اینچ بود. سایز اسمی و قطر خارجی واقعی برای لوله های سایز 12 اینچ و كمتر با هم متفاوتند برای سایز های 14 اینچ و بیشتر این دو مقدار دقیقا برابرند.

سایز اسمی فقط به نامیدن سایز لوله ها با نام آن مربوط می شود. كوچكترین سایز ها عبارتند از 0.5،0.75،2،3،4،6،8،10،12. سایزهای بزرگتر عبارتند از 14 و بالاتر (البته با فواصل 2 تایی). البته این انتخاب سایز همیشه اقتصادی نیست چون سایزها ی فرد در دسترس نمی باشد. بهترین راه این است كه نزدیكترین سایز به اندازۀ مورد نیاز كه متداول و به صرفۀ اقتصادی باشد انتخاب گردد. در انتها با اطمینان کامل می گوییم لوله های گالوانیزه شرکت پترو صنعت آنارام در بازار جزو بهترین نمونه های لوله گالوانیزه هستند. لوله آهنی گالوانیزه با رنگ تیره وخاکستری می باشد وبه خاطر رنگ آن به راحتی در بازار قابل شناسایی می باشد و به دوصورت لوله سبک و لوله متوسط تولید می شوند.به این لوله ها ، لوله های بادرز نیز گفته می شود که درز آن توسط دستگاههایی به هم متصل شده و جوش می خورند و در فلز روی مذاب قرار می گیرند.ابعاد لوله گالوانیزه 6 متر می باشد. قطعات لوله می توانند طبق سفارشات سایزهای دیگری نیز داشته باشند. 12 متر طبق مشخصات فنی بالا 158/450/000 تومان می باشد کانکس کارگاهی دست دوم در برخی موارد با اتمام عملیات عمرانی و یا ساختمانی سازه هایی که در ابتدا برای تجهیز کارگاه تهیه شده بود باید به محل دیگر منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش برسند.برخی از خریداران نیز برای کاهش هزینه های اولیه در همان ابتدا به دنبال کانکس کارگاهی دست دوم می روند که این روند باعث بوجود آمدن بازار خرید و فروش کانکس دست دوم در بین خریداران و مصرف کنندگان سازه های پیش ساخته شده است.

واحد کنترل کیفیت کارخانه، لوله ها را طبق سفارش در مرحله آخر کنترل و بازرسی و بعد تاییدیه صادر میکنند. مزایای استفاده از اتاقک نگهبانی برای ایجاد و ساخت بنا یا اتاقک نگهبانی دو روش کلی وجود دارد که یکی به روش سنتی و با مصالح بنایی بوده که می توان اتاقک نگهبانی را ساخته و استفاده نمود و دیگری استفاده از کانکس می باشد. قیمت اتصالات گالوانیزه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از آنجایی که اتصالات گالوانیزه خود از دو حالت اتصالات مانیسمان و درزدار تقسیم میشود نوع ابتدایی ساخت اتصال بر روی قیمت آن تاثیر دارد در مرحله بعدی نوع عمل گالوانیزاسیون که به صورت گرم و سرد انجام میگیرد نیز میتواند بر قیمت اتصالات گالوانیزه تاثیر گذار باشد. سه راهی مساوی برای ایجاد سه انشعاب مساوی در لوله مورد استفاده قرار میگیرد و سه راهی کج زمانی استفاده میشود که بازوها زاویه کوچکتر داشته باشند و عمود بر لوله باشند. این نوع “لوله های گالوانیزه” گاهی برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی کوچک به کار برده می شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لوله گالوانیزه دست دوم مشهد لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر