اون اوایل که فروشگاه های اینترنتی اومده بودن روی کار راستش اوضاع توی ایران خیلی داغون بود و اصن هیچکس فرهنگ خرید آنلاین رو نداشت و مردم اصن نمیدونستن که خرید آنلاین چیه و رمز دوم چیه و باهاش چکار میشه کرد و این چیزا و بعدها تازه کم کم متوجه شدن که میشه همه چیزو آنلاین هم خرید و بنظرم در آینده ای نزدیک، بازم فرهنگ آنلاین خرید کردن توی ایران دستخوش تغییر میشه! تا اینکه رسیدیم به اواخر سال ۱۳۹۹ و دیدیم همه که چقدر از مشتریان این هاستینگ متاسفانه ناراضی شدن از خدمات این شرکت و گفتن که آقا اصن ما دیگه یه لحظه هم نمیخوایم از خدمات این شرکت استفاده کنیم و چقدر بده که یه شرکت معتبر هاستینگ براش یه همچین اتفاقی بیفته و کلا همه مشتریانش رو از دست بده!

این یه نکته ی خیلی مهمیه که یه فروشگاه بتونه با تولید محتوای مناسب حالا چه متنی و چه تصویری کالاهای جدید رو به مشتری ها به بهترین شکل نشون بده. من به عنوان کسی که خرید اینترنتی را برای رفع مایحتاج ضروری ام برگزیدم برایم مهم است که چه خدماتی دریافت میکنم؟ مه استایل یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش عطر و ادکلن مردانه و زنانه است به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. فروشگاه اینترنتی زنبیل تضمین قیمت روی کالا هاش داره و به نظرم این فوق العادس که یه فروشگاه انقدر نسبت به اجناسش فروشگاه اینترنتی گلباران اعتماد داشته باشه.

دلیچی همواره خود را در مورد قیمت گذاری عادلانه مسئول می داند و همواره تلاش کرده است با ارائه قیمت های مناسب و عادلانه برای تمام اقشار مشتریان خود امکان خرید راحتی را فراهم کند. یکی از نکاتی که این فروشگاه رو جزو بهترین ها کرده داشتن یه اپلیکیشن مجزا برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس هست که مشتری ها در هر زمان و هر مکانی که باشن میتونن خریدشون رو انجام بدن.

در این صورت همه ی افراد با همه ی سلیقه ها میتونن از محصولاتش استفاده کنن. باید همه ی این جوانب را در نظر بگیرم تا تصمیم بگیرم برای خرید های بعدی که در آینده خواهم داشت دوباره به سراغ همین فروشگاه بیایم یا خیر! ممنون از رویال کد که منو با فروشگاه های اینترنتی بیشتری آشنا کرد. هرچه خریدهای ما زودتر به دست ما برسد به اعتبار آن فروشگاه افزوده میشود. من واقعا از کارشون راضیم و بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران هست که تا به الان ازش خرید داشتم. دیجی استایل در زمینه ی پوشاک بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران هست.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی افغانستان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر