این برند نیز یکی از برندهای نسبتا گران قیمت در محصولات آرایشی است. در صورت استفاده از محصولات فیک و درجه دو به پوست آسیب جدی وارد می شود. برعکس مدل های قدیمی ومات نسل جدید این محصولات صورت را بی روح نمی کند پودرهای شفاف که نور را منعکس کرده وباعث درخشندگی پوست میشود در انتهای کار این پودر را از گونه به سمت بینی پخش کنید. حتی در صورت استفاده از بهترین مواد آرایشی و تکنیک ها، استفاده نکردن از یک کرم پودر خوب میتواند، کل آرایش شما را خراب کند. ترکیب آنها میتواند کرم پودر شما را روشنتر کند.

افرادی که دارای منافذ باز پوستی می باشند، معمولا پوست آنها دارای جوش یا آکنه بوده و پوست آنها کرم پودر روزت ظاهر براقی دارد. فرمولاسیون هایی که از رنگدانه های زیاد استفاده می کنند، پوشش کاملی را ارائه می دهند، در حالی که فرمول هایی حاوی رنگدانه های کمتر، پوشش کم یا متوسطی را برای شما فراهم می کنند. کرم پودرهای لورال در انواع مختلف و حجمهای متفاوتی عرضه میشوند، و دارای ویژگی هایی چون، ماندگاری طولانی، پوششدهی بالا، دارا بودن رنگ های مات کننده، دارا بودن بافتی سبک و نرم برای همه نوع پوست و ارائه کرم پودرهای بدون چربی با کاربردهای مختلف میباشند.

کرم پودر شون S03 و کرم پودر شون S02 از پرطرفدارترین رنگ های مات اسموکینگ بوده و سه مدل دیلی دیفنس ضد چروک و ضد آب هستند. از کرم پودرهای سنگین که جلوهی مات به پوست میدهند استفاده نکنید. از پودر استفاده نکنید چرا که پودرها باعث میشوند که سن شما بیشتر به نظر برسد.

برای داشتن آرایشی ایدهآل باید بهصورت مرحله به مرحله قدم برداشت. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقعشده باشد و راهنمای انتخاب کرم پودر مناسب شما باشد. سؤالات زیر به وسیلهی کاربران جواب شدهاند و جوابها به طور تخصصی نیستند با این حال ممکن است بتوانند راهنمای انتخاب کرم پودر شما باشند.

ایندکسر