بوتیل رزورسینول با توانایی بالا در مهار آنزیم تیروزیناز و کاهش سنتز ملانین در پوست سبب جلوگیری از بروز و همچنین کاهش سایز و اندازه لک های قهوه ای و تیره پوستی می شود. در کرم وایت رز از ترکیبات گیاهی ماننده روغن جوانه گندم ، ویتامین E ، روغن کرچک ، گردو ، مریم گلی ، انواع پرتئیین ، ویتامین a و k و همچنین از 10Q که نقش بسیار اساسی را در کلاژن سازی بازی میکند استفاده شده هست ، ویتامین C موجود در کرم سبب مبارزه با رادیکال های آزاد میکند و شما را از پیری پوست و کاهش ارتجاعی آن دور میکند.

به خاطر داشته باشید که درمان های پوستی زمان بر است و یک شبه درمان حاصل نمی شود. نوبت صبح بدین صورت انجام می شود که در ابتدا باید با شوینده مخصوص پوست خود را به طور کامل شسته و پاک نمایید. کرم ضد لک را باید در تمام طول دوره ای که پزشکتان تجویز کرده و حتی مدتی بعد از آن به طور مرتب استفاده کنید و در صورتی که وسط دوره درمان استفاده از کرم را قطع کنید هم پوست تان آسیب می بیند و هم لک درمان نمی ی کرم ضد لک قوی شود. قبل از مصرف کرمی که پزشکتان تجویز کرده است، مقدار کمی از آن را بر روی دست خود بمالید.

از آنجایی که اشعه آفتاب میتواند ملانین پوست را تحریک کند رنگدانهها نیز تحریک شده و لکها بر روی سطح پوست ظاهر میشوند. 4) کرمهای ضد لک نه تنها لکه های قدیمی و کهنه پوست را از بین می برد، بلکه مانع از بروز لکه های جدید بر روی پوست نیز می شود. شاید یک کرم مراقبت از پوست بسیار به صرفهتر باشد و شما را از روشهای دردآور و گران عمل خلاص کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که لکهها معمولا نگران کننده نیستند و در بیشتر مواقع، فقط شکل و ظاهر پوست را دستخوش تغییر میکنند.

بعد از اینکه اطمینان پیدا کردید که کرم با پوست شما سازگار است، شرع به مصرف آن کنید. اگرچه انواع زیادی از سرم و کرم ضد لک در داروخانه ها در دسترس افراد است، اما بهترین راه درمان لک صورت و انتخاب از میان تنوع کرم های موجود، اعتماد به تشخیص پزشک است. سرم ضد لک. سرم های ضد لک جزو موثرترین و بهترین انواع محصولات ضد به حساب میآیند که در سالها اخیر طرفداران بسیار پیدا کرده و بسیار محبوب شدهاند، ویژگی اصلی سرم های ضد لک نفوذ به لایهها عمیق پوست و درمان ریشهای لکها صورت میباشد.

ایندکسر