یکی دیگر از هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی کیش هتل آنا نام دارد این هتل در فاصله ی 7 دقیقه ای از فرودگاه واقع شده است، هتل آنا که در سال 1391 به بهره برداری رسیده است جزء یکی از بهترین هتل های کیش می باشد این هتل سه ستاره توانسته با ارائه ی امکانات رفاهی به مسافرین تور کیش رضایت بسیاری از آن ها را به دست آورد. روابط عمومی و امور بینالملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از امیر ترکاشوند، مدیر جزایر اقماری منطقه آزاد کیش نیز با بیان این که جزیره هندورابی از معدود جزایری بود که از شر ویروس کووید 19 در امان مانده است، به این مساله اشاره کرد که علت پاکی این جزیره اقدامات پیشگیرانه و توزیع بستههای ضدعفونی دست و سطوح، ماسک، دستکش، بروشورهای اطلاعرسانی و همچنین غربالگریهای پیدرپی ساکنین جزیره ذکر کرد. سازمان منطقه آزاد كیش در راستای اهداف فرهنگی و اجتماعی با احداث نخستین خانه علم و به كارگیری شیوه های مدرن تلاش كرده است تا در جهت تحقق یكی از آرمانهای توسعه فرهنگی و اجتماعی كشور گام بردارد. میتونید همراه با مشاهده دنیای زیبای زیر آب از هنرنمایی گروه نوازنده نیز لذت ببرید.

اجاره ماشین در کیش گردشگران مورد بررسی در جامعه نمونه در چهار گروه تحصیلی « زیر دیپلم » ، « دیپلم » ، « فوق دیپلم و لیسانس » و « فوق لیسانس و دکترا » طبقه بندی شده اند . در میان گردشگران مورد بررسی مردان بیش از زنان سابقه سفر قبلی به کیش داشتهاند به گونهای که 3/37 درصد زنان مورد پرسش برای اولین بار به این جزیره سفر کرده بودند در حالیکه این نسبت در مورد مردها 9/27 درصد بوده است . یک مورد دیگر از معایب زندگی در کیش این است که فرصت های شغلی کمی در این جزیره قرار دارد و کسانی که به کیش مهاجرت می کنند اغلب اوقات تا مدت ها به دنبال کار هستند و تعداد کمی از آن ها موفق به یافتن شغل مناسب می شوند. از اصلی ترین دلایل انتخاب کیش به عنوان محل سکونت می توان به آب شیرین این منطقه که موجب سرسبزی و شرایط مناسب برای امرار معاش محسوب می شد اشاره کرد. در ماه های مهر تا فروردین این منطقه به دلیل شرایط زیست محیطی مناسب از بهترین گزینه های سفر می باشد. هزینه برایم مهم نیست، من به دنبال بهترین خدمات با شرایط آسان هستم.

جزیره کیش از همان ابتدا بستر مناسبی برای مرجان ها و سایر آبزیان بود زیرا بر اثر پایین رفتن جزیره در عمق کمی از آب و نور زیاد این شرایط برای آبریان بوجود می آمد. همچنین با توجه به پتانسیل جزیره در جذب گردشگر سازمان عمران کیش به ثبت رسید و فعالیت خود را با الگو قرار دادن جزایر هاوایی و کرانه های جنوبی دریای مدیترانه با هزینه های زیاد شروع کرد. با تاسیس سازمان منطقه آزاد کیش دوران توسعه کیش مجددا آغاز شد و این جزیره جانی تازه گرفت. در ادامه همین موضوع جعفر آهنگران، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، چندی پیش در مصاحبه با خبرآنلاین بیان کرد که در پی موافقت وزارت بهداشت و درمان کشور مبنی بر واکسیناسیون ساکنان جزیره کیش موجی از امید و شادی را به منطقه بازگرداند، چرا که با اجرای این طرح علاوه بر قطع زنجیره کرونا، گردشگری در جزیره دوباره رونق میگیرد و کسبوکارها پس از قرنطینههای پیدرپی این دوسال جانی تازه میگیرند و خسارتهای ادامهدار کسبوکارهای فعال در این حوزه به پایان میرسد. چشیدن طعم غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت و متنوع بر روی تراس زیبای این رستوران، خاطرهای به یاد ماندنی از سفر به کیش رقم خواهد زد و همچنین منظره بینظیری از سواحل کیش را خواهید دید.

همچنین محمدرضا رضانیا از محدودیتهای موقت پلاژهای آقایان و بانوان با ظرفیت 30 درصدی و کاهش 40 درصدی پذیرش مسافر در طول این کمپین خبر داد که در کنترل شیوع بیشتر بیماری تاثیر بسزایی داشت. ی جزیره رسیده اید و با فشردن کلید می توانید به راحتی اطلاعات آن مرکز را در اختیار داشته باشید. پنل پشت فرمان اندکی تغییر کرده و استفاده از نوارهای نقرهای رنگ دور نشانگرها باعث زیبایی آن شده است. از جمله آن ها هتل مارینا، هتل داریوش و هتل پارمیس است که اقامتی لذت بخش را برای شما رقم می زند. بنا بر نوشته های مورخین در دوران مغول نام کیش با پیشوند دولتخانه ذکر می شده است که این نشان از اهمیت بالای جزیره کیش در این عصر داشته است. ولی بندر اصلی با عنوان بندر تجاری کیش در قسمت شمال شرقی واقع شده است که دارای پایانه مسافری برای سرویس دهی به مسافران داخلی و خارجی است. نکته مهم در مورد تاکسیهای جزیره این است که همیشه تعدادی تاکسی آماده جلوی درب هتل، رستوران، پلاژ و مرکز خرید آمادهاند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت منبع.

ایندکسر