آیا شخصیت کارلو پابجی موبیل را می شناسید؟ پابجی موبایل یکی از بازی هایی است که به تنوع بسیار معروف است و سالانه صدها میلیون گیمر در سراسر جهان جذب این بازی می شوند. شخصیت ها و شخصیت های این بازی نیز از تعداد و تنوع خوبی برخوردار هستند و هر بار که نسخه و فصل جدیدی از بازی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد، خرید یوسی پابجی موبایل تغییراتی در شخصیت های بازی ایجاد شده و تعدادی نیز به آن ها اضافه می شود. هر کدام از شخصیت های این بازی دارای ویژگی ها و قابلیت های خاص و منحصر به فردی هستند و لذت بازی Battle Royale را برای گیمرها چند برابر می کنند. در ادامه این مطلب از درس بازی پابجی موبایل، بازی بیشتر ارائه می شود و شخصیت پابجی موبایل کارلو نیز مورد توجه قرار می گیرد.

معرفی بازی پابجی موبایل

پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی های ساخته شده در سبک بتل رویال شناخته می شود که در سال های اخیر به موفقیت های زیادی دست یافته است. این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی معروف Bluehole ساخته شد و PubJe آن را برای پلتفرم های محبوب و جذابی مانند مایکروسافت و ایکس باکس منتشر کرد. بسیاری از بازیکنان در سراسر جهان از این بازی استقبال کردند و همین امر باعث شد تا بازی سازان در سال 2018 نسخه موبایلی آن را با کمک Tencent Games طراحی و منتشر کنند.

 

 در این بازی بازیکنان بر روی نقشه ای به مساحت 8 در 8 کیلومتر قرار دارند و باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهند و در پایان بازی بازیکنی که برنده بازی می شود به عنوان آخرین نفر زنده می ماند. پابجی موبایل دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی از جمله گرافیک باکیفیت، گیم پلی جذاب و اعتیادآور، تاریخچه منظم، تنوع سلاح ها، نقشه ها و صحنه ها، موسیقی و صداگذاری عالی و که باعث محبوبیت آن شده است.

معرفی شخصیت کارلو (بازی موبایل پابجی)

همانطور که گفته شد، سازندگان پابجی موبایل گهگاه نسخه ها و فصل های به روز پابجی موبایل را منتشر می کنند و هر یک از این فصل ها دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که می توانند چالش ها و تنش های هیجان انگیز و هیجان انگیزی را برای گیمرها به همراه داشته باشند. تنوع زیاد شخصیت های بازی یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی است که بازیکنان در هر فصل می توانند شخصیت های جدید یا ویژگی های جدید برای شخصیت های قدیمی را ببینند.

suggested: prime pubg mobile

 شخصیت کارلو مانند شخصیت سارا یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی است که بازیکنان می توانند از آن استفاده کنند. البته گیمرها باید بدانند که استفاده از این شخصیت مستلزم گذراندن ماموریت های مختلف است. این شخصیت ، خرید uc پابجی موبایل در طول فصول و نسخه های به روز شده بازی با ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فرد در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. شخصیت کارلو ظاهر بسیار جذابی دارد و به شدت به یک جنگجوی خطرناک و حرفه ای شباهت دارد.

 

بازیکنانی که تجربه بیشتری از بازی موبایل پابجی دارند و یک گیمر حرفه ای هستند می توانند با استفاده از UC ذخیره شده خود این شخصیت را خریداری و استفاده کنند و کاربرانی که تازه شروع به بازی کرده اند در صورت علاقه به این شخصیت می توانند به عنوان قهرمان خرید UC خود انتخاب شوند. . بازیکنان می توانند از این شخصیت برای شرکت در رویدادهای مختلف و دریافت جوایز و کوپن های روزانه استفاده کنند.

شخصیت کارلو پابجی موبایل چگونه قفل شخصیت کارلو را در پابجی موبایل باز کنیم

باز کردن قفل شخصیت کارلو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از بازیکنان با آن مشکل دارند. این شخصیت فقط از طریق ماموریت های روزانه قابل باز شدن است. در واقع ماموریت های جدیدی در طول روز به گیمرها داده می شود و کوپن هایی که می توان از آنها برای باز کردن قفل شخصیت کارلو استفاده کرد، پس از اتمام ماموریت ها در اختیار گیمرها قرار می گیرد.

فروش uc pubg

اولین کاری که یک بازیکن باید انجام دهد این است که رویدادهای روزانه را از طریق واتس اپ یا فیس بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارد و سپس ماموریت های روزانه را انجام دهد. خرید یوسی پابجی موبایل ارزان پس از انجام این کار، بازیکن می تواند سرنخ هایی را دریافت کند و با کلیک بر روی گزینه جمع آوری کوپن های شخصیت کارل را دریافت کرده و از آنها استفاده کند.

ایندکسر