در این روش با تزریق نوروتوکسین ماهیچههایی که ابرو را به سمت پایین میکشند شل میکنند، سپس با کمک عضلات پیشانی ابروها را به سمت بالا برده و در همانجا ابرو را ثابت نگه میدارند. لیزر پالسهای کوچک نواری شکلی را روی پوست ایجاد میکند، معمولا این پالسها به ناحیه درم پوست نفوذ کرده و با تحریک پوست به ساخت کلاژن به جوانسازی پوست صورت کمک بسیاری میکنند. این روشها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایتبخشی را برای شما ایجاد میکنند. پس از عمل لیفت، با توجه به اینکه پیشانی و شقیقه شما کشیده میشود، لایه های زیرین پوست فرصت مناسب برای تجدید کلاژن سازی را دارند. تنها ایرادی که در تکنیک کانولا ممکن است ایجاد شود، ناهمواری در پوست میباشد. در بسیاری از افراد با نوسانات وزنی و افزایش سن پوست قسمت ران و بازو دچار افتادگی میشود و در ناحیه ران ممکن است سلولیتهایی ایجاد شود که برای هیچکس خوشایند نیست. در لیفت شقیقه با روش MACS (Minimal Access Cranial Suspension) لایه های عمیق زیر پوست کشیده می شوند.

با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید، تعداد زیادی فروشگاه پیدا کرده و برند مورد نظر چسب را لیفت شقیقه دکتر صلاحی نی نی سایت خریداری کنید. به نظر شما چه زمانی ما به سمت لیفت یا جوانسازی پوست میرویم ؟ لیزر میتواند علاوه بر از بین بردن چین و چروک ناحیه مورد نظر، باعث جوانسازی پوست صورت شود. این افتادگی پوست و چین و چروک میتواند در بخشهای مختلفی از صورت خود را نشان دهد. زمانی که چربی کاهش یابد چین و چروک بیشتری روی پوست صورت ظاهر میشود. فرد پس از یک هفته از عمل بهبودی می یابد. لیفت مژه یک تکنیک جدید برای زیباتر شدن مژه ها و به ویژه پرپشت بودن مژه است. پس از اینکه ابروها و عضلههای پیشانی به سمت بالا کشیده شدند نوبت به ثابت نگه داشتن آنها در جایگاه جدید میرسد. در قسمت سر و گردن خونرسانی به بهترین شکل انجام میشود به همین دلیل احتمال عفونت در این ناحیه بسیار پایین است. برای این کار با استفاده از سوزنهای بسیار ظریف و باریک لایههای زیرین پوست را به سمت بالا میکشند. در روش (Superficial Musculoaponeutric System) SMAS لایه سطحی عضله زیر پوست کشیده می شود.

با توجه به مطالب عنوان شده در sciencedirect: کشیدن پوست شقیقه به منظور از بین بردن چین و چروک را لیفت شقیقه میگویند. این روش لیفت ماندگاری و طول عمر بیشتری دارد به همین دلیل برخی از پزشکان از آن به عنوان یک روش دائمی برای لیفت شقیقه یاد میکنند. زمانی که چین و چروک عمیقتر باشند و نیاز به درمان قویتری داشته باشند از لیزر استفاده میکنند. عمل لیفت شقیقه یک جراحی ساده و غیرتهاجمی بوده که در آن، لایههای زیرین پوست صورت را به سمت عقب میکشند تا چین و چروک و افتادگی شقیقه درمان شود. مدت زمان ماندگاری لیفت شقیقه به نوع پوست و سن فرد بستگی زیادی دارد چرا که افراد با سن پایین تر پوست قوی تری دارند پس ماندگاری بیشتری را تجربه خواهند کرد. نخهای نوا انواع مختلفی دارند: نخهای خاردار که برای جمعآوری پوست ایدهآل هستند (و در نتیجه لیفت بیشتری را باعث میشوند)، نخهای صاف یا نخهای خمیده. نخهای سیلوئیت بیشتر بر لیفت پوست تمرکز دارند تا تحریک کلاژن (البته هر دو هدف را محقق میکنند). نکروز پوستی یا همان از بین رفتن پوست، بیشتر در افرادی ایجاد میشود که دخانیات و مشروبات الکلی استفاده میکنند.

به یاد داشته باشید که یخ را مستقیماً در تماس با پوست قرار ندهید ، آن را در کیسه پلاستیکی و حوله بپیچید تا باعث ایجاد خنکای دلپذیر و نه سرمای بیش از حد شود. افتادگی پوست در بخشهای مختلف چهره مانند پیشانی، شقیقه، پلک و گوشه چشم ایجاد چین و چروک میکند. لیفت شقیقه یکی از پرطرفدارترین روشهای درمان افتادگی ابرو و از بین بردن چین و چروک در قسمت شقیقه سر است. در صورتی که این جراحی با کیفیت مطلوب و توسط جراحی مجرب انجام شود، باعث ایجاد قوس در ابروها و تقارن و جلوه بهتری در چهره می شود. آخرین مرحله اعمال بخیه در برشهای ایجاد شده است. در این روش از نخهای بخیه قابل جذب استفاده میشود که بعد از دو یا سه سال کاملا جذب بدن خواهند شد. از آنجایی که این روش تنها یک متد آرایشی بوده و همانند دیگر روشهای لیفت بینی نیاز به جراحی، تزریق و بخیه ندارد، بازه سنی خاصی برای استفاده از آن تعیین نشده است. به دلیل توجه خاصی که اغلب متقاضیان زیباسازی صورت به این ناحیه دارند، آنرا به صورت مجزا از لیفت پیشانی مورد ارزیابی قرار می دهیم.

ایندکسر