شما میتوانید ردیاب ng55 را از سایت نیکان جی پی اس با قیمت مناسب تهیه کنید. با استفاده از جی پی اس کوچک مخفی میتوانید کودکان محصل خود را زیر نظر بگیرید و خود را از نگرانیها و دلهرههایی که دیر آمدنشان ایجاد میکند، رها کنید. با وارد کردن یک شماره از طریق این سرویس، می توانید به راحتی آدرس خانه شخص مرتبط با شماره تلفن را ردیابی کنید. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است.

علاوه بر این، امکانی وجود دارد که در صورتی که دستگاه فرستنده یا گیرنده از دسترس خارج شود، TK-Star اطلاعات مکان یابی خود را تا سقف 16000نقطه در حافظه خود ذخیره و پس از برگشت به سیستم ارتباطی برای کاربر ارسال میکند.همچنین این ردیاب مجهز به سیستم Geo-Fence نیز هست که شما با تعین یک محدوده بر اساس طول و عرض جغرافیایی، در صورتیکه دستگاه یا جسم یا شی حامل دستگاه از آن محدوده خارج شود با یک پیام اخطار ردیاب شخصی تبریز مطلع خواهید شد.

در طول جنگ خلیج فارس در سال 1991 ، بسیاری از سربازان آمریکایی به دلیل کمبود یگان نظامی به واحدهای GPS غیرنظامی مجهز بودند. بسیار نگران هستند و تامین امنیت آنها یک دغدغه اساسی برای خانواده ها شده است، بسیاری از والدین همیشه نگران این هستن که مبادا کودکان مسیر خانه را گم بکنند یا خدایی نکرده اتفاق بدی برایشان بیفتد! قضیه اثرات نسبی. ساعت های موجود در ماهواره ها ، اگرچه بسیار دقیق هستند ، اما هنوز هم تحت تأثیر نظریه نسبیت انیشتین هستند ، به این معنی که زمان ساعت ها در ماهواره ها به آرامی شروع به انحراف از زمین می کند.

توضیحاتی در مورد دستگاه ردیاب شخصی ، آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از بهترین و با دقت ترین انواع ردیاب شخصی هستید؟ آنها در یک لحظه میتوانند با ردیاب شخصی مخفی موقعیت مکانی خود را بررسی کنند و این بررسی میتواند نجات دهنده زندگی باشد. دسترسی ۲۴ ساعته به صفحه نقشه برداری خود ، این اجازه را به شما می دهد تا در سطح جهان و هر لحظه ای که بخواهید موقعیت مکانی آنها را ببینید.

ایندکسر