یادتان باشد که بعد از هر بار استفاده از درمارولر آن را با الکل 70 درصد تمیز کنید. درمارولر ZGTS اصل این ویژگی را دارد که عنق و طول سوزن قابل تنظیم باشد و با ایجاد منافذی روی پوست به طور عمودی باعث افزایش اثر جوانسازی این روش شود .

در طول فرایند درمان، ممکن است در اثر استفاده ازاین سوزن ها خون خارج شود (طبیعی است). این اتفاق طبیعی است و به سرعت رفع میشود. ترک هایی که بخاطر چاق و لاغر شدن ایجاد میشود را رفع میکند. پس از اتمام کار با درما رولر، سرم یا کرمی که استفاده کردید را دوباره به پوست بزنید. اگر پوستتان واکنش عجیبی به درما رولر نشان نداد، میتوانید دفعات استفاده از آن را به دو یا سه بار در هفته نیز افزایش دهید. ممکن است بلافاصله بعد از میکرونیدلینگ در خانه پوستتان کمی قرمز، ملتهب و حساس شود.

» باید بگوییم که تا زمانی که از درما رولر به روش صحیح استفاده کنید و همچنین سرمها و کرمهای باکیفیتی را به پوستتان بزنید، بعید است که عوارض جانبی خاصی درمارولر برای جای جوش را تجربه کنید. برای شروع، هفتهای یک بار از درما رولر استفاده کنید تا ببینید که پوستتان چه واکنشی به آن میدهد. همچنین پوستتان نباید هیچگونه آرایشی داشته باشد.

همچنین مراقب باشید که غلتک را زیاد روی پوست فشار ندهید. سپس درمارولر را روی پیشانی، گونهها و چانه در سه جهت عمودی، افقی و مورب حرکت دهید. قبل از شروع کار، کرم یا سرم دلخواهتان را روی صورت بمالید. میتوانید به جای آن از محصولات دیگری مانند کرم مرطوب کننده هم استفاده کنید. مشتریان ما می توانند هم از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل و هم بصورت تلفنی سفارش خودشان را ثبت بکنند، شاید در خیلی از مواقع دسترسی به سایت نداشته باشید، در این صورت با یه تماس ساده محصول برایتان فاکتور و ارسال میشود. همانطور که می دانید کلاژن پروتئینی است که در بدن انسان یافت می شود و مسئول کنار هم نگه داشتن بافت های همبندی همچون پوست، عضلات، تاندون ها، غضروف ها و استخوان هاست.

ایندکسر