1. از آنجایی که پوسیدگی دندانی یک بیماری مسری است و میکروبهای ایجادکننده آن معمولا از دهان والدین(بویژه مادران) به نوزاد منتقل می شوند، قبل از اقدام به بچه دار شدن به فکر سلامت دندانهای خود باشید و با مراجعه به دندانپزشک، دندانهای پوسیده خود را درمان کنید. علاوه بر این، از دست دادن دندانها میتواند منجر به ضعیف شدن فک نیز گردد. بنابراین برای تعیین هزینه دقیق ارتودنسی مراجعه حضوری به متخصص ارتودنسی امری اجتناب ناپذیر است.

در مطب دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی جهت رفاه حال بیماران و مراجعین محترم پرداخت هزینه ارتودنسی از طریق ارز مجازی ارائه می گردد. ارز مجازی روشی جدید برای پرداخت و دریافت الکترونیکی ارز می باشد که در سال های جدید بسیاری از شرکت ها سازمان ها و ارگان ها در سراسر دنیا از این روش جهت بالا رفتن سرعت جابه جایی ارز و راحتی حال مراجعین خود از این روش جابه جایی پول که تنها با استفاده از اپلیکیشن های مربوط به ارز مجازی که بر روی دستگاه های کاربران نصب می شود استفاده می کنند. می توان گفت که ارتودنسی سریعی وجود ندارد و به اشتباه توسط برخی بیماران به روش های ترمیم دندان ارتودنسی سریع گفته می شود.

این دو روش هرچند که در نهایت یک هدف را دنبال میکنند اما دست کم در سه مقوله زیر با هم متفاوت هستند. بسیاری از مواقع ما با یک دو راهی درباره لزوم پر کردن دندان برای درمان پوسیدگی های ایجاد شده بر روی دندان های شیری و کاشت ایمپلنت دندان کودکان مواجه ترمیم دندان کودکان با بیهوشی می شویم. بله بیمار می تواند بخشی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و مابقی را در طی جلسات بعدی و به طور اقساط پرداخت نماید. فشار زیاد به دندان ها یا دندان قروچه هم می تواند به مرور باعث شکستن دندان شود.

3-آیا دندان شکسته یا ترک خورده خود به خود ترمیم می شود؟ در روز معاینه که رایگان است کل هزینه درمان به بیمار گفته می شود. همچنین مجری خدمات بیمه نیز می تواند بر اساس نوع قرارداد شما با بیمه اطلاعات مفیدی در این مورد در اختیار شما قرار دهد.

ایندکسر