معمولا در جشن سیسمونی، علاوه بر تزیین سیسمونی کامل نوزاد و ایده های جالب برای چیدن سیسمونی، باید درخصوص نوع گیفت سیسمونی نیز تصمیم بگیرید. علاوه بر لباس گرم برای یک کوچولو تازه متولد شده باید دست و پای او نیز بخوبی از سرما مصون بماند . محصولات مجموعه هومودکورز علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب نیز می باشند . لذا از بابت قیمت محصولات و کیفیت کالاها مطمن باشید . ایده های تزیین سیسمونی اتاق نوزاد، در اینجا به شما کمک میکند تا بهترین مدل دکوراسیون را برای جشن سیسمونی و اتاق نوزاد داشته باشید.

برای ایده تزیین اتاق کودک از عکسهایی که قرارداده ایم ایده بگیرید. حتی می دانید که در برخی جوامع که به آداب خودشان پایبند هستند هنوز هم بستن پیشبند برای بزرگسالان هم در فرهنگ غذاخوری مرسوم است . طرح سرویس خواب در زیبایی و جذابیت اتاق نوزاد تاثیر گذار است و بهتر است سرویس خواب دخترانه را از بین رنگ های روشن و زیبا نظیر بنفش و صورتی و قرمز و سایر رنگ های دخترانه انتخاب نمایید. اگر تزیین اتاق نوزاد با بادکنک را انجام دادهاید، حتما در گیفت نوزاد نیز از المانهای مشابه با بادکنک استفاده کنید. جشن سیسمونی یکی از جشن های ایرانی است که به مناسبت به دنیا آمدن نوزاد اول در هر خانواده ای گرفته می شود در این جشن کلیه لوازم مورد نیاز نوزاد نظیر لباس و سرویس خواب و سرویس حمام و سرویس بهداشتی به شیوه ای زیبا در درون اتاق نوزاد چیده می شود و هم چنین جشن سیسمونی دخترانه و پسرانه با رسم و رسومات خاصی برگزار می شود.

یادتان باشد، بهترین تزیین برای داخل کمد، سازماندهی و استفاده از ارگانایزرهای مخصوص کمد است. سعی کنید با استفاده از ارگانایزرهای کاربردی شیک، سیسمونی اسپرت جدید را تزیین کنید. هرچه استایل چیدمان سیسمونی با گیفت سیسمونی مشترک باشد، زیبایی گیفت برای مهمانان مطلوبتر است. پس بدیهی است که تزیین سیسمونی کودک برای شما بسیار مهم است. از نوع جلو دکمه دار باشد می تواند او را در این مهم راحت تر یاری دهد . همه بزرگان از هر کشور و دینی ما را به کتاب خواندن تشویق و کتاب را بهترین دوست انسان برمی شمارند اما خوب بعضی هایمان یا شاید در کشور ما خیلی ها به این توصیه ها عمل نمی کنند و برای کتاب خواندن تنبلی می کنند و ریشه بسیاری از گرفتاری هایمان هم از همین موضوع است .

سرویس خواب یکی از اساسی ترین وسایل در درون هر اتاق خوابی است که باید در هنگام خرید آن حساسیت های لازم را به خرج دهید. بطور کلی عموم وسایل سیسمونی دختر و پسر مشترک است و جنسیت نوزاد در خرید لوازم سیسمونی نقشی ندارد. تزیین کمد نوزاد چگونه است؟ تزیین هدایا، بخش جذابی از ماجرا است. آویز لباس 10 تا – جوراب 4 جفت در سایزهای متفاوت – ژاکت، دستکش و جوراب گرم 1 دست (اگر برای فصل سرد لازم است) برای بالای 3 ماه/ از جنس پلاستیک نباشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی طوسی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر