من عادت ماهیانه طولانی مدتی دارم، سه چها روز اول در حد لک بینی هست و خونریزی اصلی از روز چهارم وپنجم شروع میشه و تا ده روز طول میکشه و هر ماه پریودیم حدود سه الی چها روز طول میکشه. یکی میخواستم بدونم من پنج ساله بعد از تولد سومین فرزندم لوله هام رو به صورت دائم بستم و پریودی هام نامنظم هست چهار ماه پیش عمل دیسک داشتم همون موقع هم پریودی آخرم بود ماه بعد خیلی کم لک دیدم ولی تا امروز با اینکه یک آمپول پروژسترون زدم پریود نشدم.

کانال واژن و دریچه واژن شما برای اجازه دادن به عبور نوزاد از طریق کانال، کشش بسیار زیادی خواهد داشت. با استفاده از محصولات تقلبی ممکن است به عارضه هایی مانند خونریزی و خارش واژینال مبتلا شوید. ویتامین E به عنوان یک درمان خوب برای بعضی از بیماریها از جمله دیابت و فشار خون بالا در زمان بارداری توصیه می شود. یه سوال دیگه هم داشتم خانم دکتر از وقتی پریودم نامنظم شد سینه سمت چپم یه توده احساس کردم وقتی هم دست میزنم درد داره سونوگرافی و دکتر رفتم چیزی نبود گفتن تراکمش بالا بوده و قرص گل مغربی داد دکتر ولی الان دو ماهه هنوز خوب نشده میشه بگید مشکل چیه؟

سلام خانم دکتر روزتون بخیر شماره ۲۲۵۶هستم ۳۰ سالمه برای سیاهی واژنم و تنگ شدنش از شما راهنمایی میخاستم شش سال پیش زایمان طبیعی کردم و شکل واژنم خعلی بد شده لبهاش سیاه و بزرگ شده ایا لازمه جراحی کنم ؟ سلام خسته نباشید نوبت من ۲۳۷۳هست من پنج ماه و دو هفته هست که باردارم یه مدتی هست موقعی که دراز میکشم و از این پهلو به اون پهلو میشم دستگاه تناسلیم درد میگیره الان چند روزه دردش شدید تر شده حتی موقعی که میخوام بایستم یا شلوار بپوشم دردش شروع میشه میخواستم بدونم مشکلم جدیه و به پزشک مراجعه کنم یا نه طبیعیه و مشکلی نداره?

سرکه صدها سال است که به عنوان کوچک کننده و تنگ کننده واژن استفاده شده و برای درمان .یه سوال زنونه! خانم هایی که تجربه استفاده از شیاف ماریانا را بعد از زایمان دارند، مصرف شیاف .منع مصرف: ن باردار، دوران قاعدگیویژگی ها: استفاده راحت، جلوگیری از خشکی واژنطریقه مصرف: قبل از استفاده حتما در یخچال نگهدا.توصیه ها: در جای سرد و دور از تابش مستقیم آفتاب .درمان قطعی گشادی واژن با قرص یا شیاف تنگ کننده واژن ماریاناhttps://www.delgarm.com › شویی › دانستنیهای جنسی۲۸ خرداد ۱۳۹۸ – شیاف تنگ کننده واژن : استفاده از شیاف ماریانا بعد از مدت زمانی باعث .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شیاف ماریانا مصرف لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر