یک صندلی راحت با پشتی بلند برای فنگ شویی ایده آل است. محصولات میز اداری که در آدینا تولید می شود علاوه بر ارگونومی دارای تنوع در متریال هم میباشد که این موضوع انتخاب را برای شما آسان می کند. معمولا محیط های مسکونی به سلیقه و در خواست مشتری می باشد، در حالی که برای طراحی یک محیط اداری فرد طراح باید در نظر داشته باشد که علاوه بر رسمی و شیک بودن، طراحی باید به صورتی انجام شود که افراد را به خود جذب کند و جذابیت های لازم را داشته باشد. در این مقاله از هلدینگ ساختمانی سپنتا به بررسی اصول طراحی داخلی دفتر کار و نمونه های موفق در این زمینه پرداخته و همچنین سعی می کنیم به درک درستی از رابطه بین عملکرد کارکنان و محیط کاری برسیم. در حالی که سیستم های HVAC خارج از حیطه طراحی داخلی قرار دارند، اما میخواهیم بر اهمیت همکاری با یک مهندس مکانیک در پروژه طراحی دکوراسیون اداری تاکید کنیم تا اطمینان حاصل شود که سیستم های مناسب در طراحی داخلی اداری در تهران حال اجرا هستند. کارهای سادهای چون قرار دادن مبلمان اداری در محل صحیح، افزودن عناصر خاص و ترکیب رنگهای مناسب میتواند به بهبود جریان فضای کاری شما تا حد زیادی کمک کند.

فضای انتظار یا نشیمن خانه شما میتواند با اضافه کردن رنگهایی مانند خاکستری، تبدیل به فضایی مدرن شود که کمی حرکت نیز در آن به جریان میافتد. شما به رنگهایی احتیاج دارید که دعوتکننده باشند، نه طاقتفرسا. کار به چه میزانی یکنواخت است یا چقدر شلوغ است و اینها چه محیطی احتیاج دارند؟ در داخل اتاقها، راهروها، راهپله، سرویس بهداشتی، انبار و سایر بخشها به نور کافی نیاز دارند اما بهتر است تلاش کنید که این نورپردازی، با زیبایی نیز همراه باشد. بسیاری از تاجران آسیایی تمام تلاش خود را میکنند تا فنگ شویی را حتی در محیط شرکت خود بگنجانند. رنگهای اداری فنگ شویی باید بدون اینکه زیادهروی کنند تعادل ایجاد کنند. به عنوان مثال، نوع طراحی یک دفتر اداری مختص فعالیت های مهندسی با دفتر کار یک وکیل متفاوت است و باید با توجه به نوع فعالیت، به جزئیات طرح مورد نظر پرداخته شود. برای ایجاد این جذابیت از دیوار پشت میز مدیریت به عنوان دیواری دکوراتیو با متریال های متفاوت مانند کاغذ دیواری و سنگ Backlit استفاده کردیم.

8. آکوستیک در دکوراسیون دفتر اداری حرفی برای گفتن دارد. از جمله تصویری که از شما و کارتان ارائه می دهد، احساسی که به مراجعان می دهد، تاثیری که بر روی کارایی استفاده از فضاها دارد و همچنین تاثیر مستقیم آن بر روی راندمان کاری اداره می باشد. همچنین تداعیگر هارمونی، طبیعت و ترمیم شدن است. طراحی داخلی دفتر کار شرکت تبلیغاتی Marquis با توجه به درخواست کارفرما به صورت پلان باز همراه با فضایی خلاق صورت گرفته است. سیستم های نوین در طراحی دکوراسیون داخلی و اداری با استفاده از مهندسان خوش فکر و خلاق در کنار استفاده از تجهیزات نوین طراحی و نرم افزار های روز میتواند باعث خلق سیستم های نوین در دکوراسیون داخلی و اداری شوند . در دکوراسیون اتاق کار اداری مدرن باید از مبلمان استاندارد مناسب با قسمت های مختلف اداره مانند قسمت مدیریت، بخش کارمندان، بخش انتظار و … انتخاب سبک مناسب برای هر فضایی نیازمند توجه به نکاتی مربوط به محیط است اول از همه ابعاد فضا را بررسی میکنیم چرا که به طور مثال فضای کوچک مناسب چینش دکوراسیون اداری کلاسیک نمیباشد و بهتر است از این سبک فاصله بگیریم .

برای این موضوع باید در طراحی اداری تجاری برای هر فرد حدالامکان محیطی جداگانه با حریم خصوصی و یا نیمه خصوصی در نظر گرفته شود تا بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران به وظایف خود رسیدگی کند. کارهای نیازمند به تمرکز بالا باید در فضاهای آرام انجام بشه و مشاغل نیازمند تعامل در فضای بازتر و پر سر و صدا تر هم به خوبی انجام میشن. طرفداران فنگ شویی بر این باورند که بهکارگیری اصول فنگ شویی در دفتر کار میتواند بهرهوری و موفقیت را به همراه داشته باشد. در سالهای اخیر، فلسفه فنگ شویی در کشورهای غربی نیز به طور فزایندهای محبوب شده است. برای داشتن فضای این گاو صندوق تصمیم به استفاده از کمد دیواری موجود در اتاق مدیریت گرفتیم و از MDF رنگ چوب به عنوان کاوری برای پوشاندن درب خود گاو صندوق استفاده کردیم. این بافت با نورپردازی اتاق درهم آمیخته و فضا را جذاب تر می کند. میتوانید عنصر زمین را با سنگها، فرشها، کتابهای قدیمی یا چیزهایی که به رنگ قهوهای یا خرمایی هستند ترکیب کنید.

ایندکسر