[ad_1]

شاهزاده هری و مگان ، دوک و دوشس ساسکس ، در تلاشند تا به دیگران در مورد نقشی که جوامع آنلاین می توانند به صورت آفلاین در زندگی مردم داشته باشند ، آموزش دهند.

هری و مگان در حالی که میزبان یک نسخه ویژه آماده شده از گفتگوهای TIME100 بودند ، با ادوارد Felental ، مدیر مسئول و مدیر عامل شرکت TIME ، در مورد وضعیت تجربه مشترک دیجیتال ما صحبت کردند و اینکه چرا ایجاد جوامع آنلاین با دلسوزی بیشتر و مهم تر است امن و قابل اعتماد – یک بلوک ساختمانی غیرانتفاعی Archewell در ساسکس.

هری گفت: “کار ما این است که ، به ویژه در طول این مکالمات ، مردم را مجاب کنیم که به متخصصان گوش دهند و از آنها بخواهند توضیح دهند که آنچه در جهان آنلاین اتفاق می افتد ، بر جهان تأثیر می گذارد.” “این محدود به سیستم عامل های خاص یا مکالمات خاصی در شبکه های اجتماعی نیست. این یک بحران جهانی است: بحران نفرت جهانی ، بحران جهانی اطلاعات غلط و بحران جهانی بهداشت. “

در زمانی که مرزهای بین زندگی جسمی و آنلاین بسیاری از افراد هرگز تار نشده است ، دوشس ساسکس می گوید این زوج شروع به اتصال نقاط بین بسیاری از دلایل پرشور خود کرده اند – مانند توانمند سازی زنان ، از نظر ذهنی بهداشت و محیط زیست – و فضاهای آنلاین.

“هر دوی ما فهمیدیم که می توانیم به دفاع از این چیزهایی که مشتاقانه هستیم ادامه دهیم. ما می توانیم به انجام این کار ادامه دهیم تا بتوانیم بر تغییر تأثیر بگذاریم و به افرادی که بیشترین نیاز را دارند ، یا جوامع یا جوامعی که بیشترین نیاز را دارند ، کمک کنیم ، اما تقریباً مانند انجام اگر نتوانید به علت اصلی مشکل برسید ، دو قدم به جلو و پنج قدم به عقب بروید. ” “که در حال حاضر تا حد زیادی شاهد اتفاقاتی هستیم که در فضای فناوری رخ می دهد.”

با اشاره به اینکه آنها رهبران فناوری را دعوت کرده اند که به اعتقاد آنها می توانند به مردم در درک بهتر این مسائل کمک کنند – از جمله الکسیس اوهانیان ، بنیانگذار Reddit ، تریستان هریس ، مرکز فناوری انسانی و مدیر مرکز تحقیقات انتقادی اینترنتی ، مدیر فناوری Reddit. در UCLA U. Noble – برای گفتگوهای TIME100 در روز سه شنبه ، دوک و دوشس بحث کردند که چرا جوامع آنلاین باید برای همه سالمتر باشند.

“این فقط یک مشکل تکنولوژیکی نیست. این فقط مسئله سلامت روان یا بهزیستی عاطفی نیست. ” “این یک مشکل انسانی است. و آنچه برای همه ما به صورت آنلاین اتفاق می افتد به طور آفلاین بر ما تأثیر می گذارد. “

می توانید قسمت ویژه کامل TIME100 Talks را تماشا کنید اینجا.

بنویسید برای مگان مک کلاسیکی در megan.mccluskey@time.com.

[ad_2]

منبع: takpanjere-news.ir

ایندکسر