[ad_1]

آهدفون جدید AirPods Max با قیمت 550 دلار با قیمت 550 دلار برای بسیاری از مشتریانی که به صورت آنلاین سفارش جدید با این شرکت می دهند ، به موقع برای فصل تعطیلات نمی رسد.

غول فناوری مستقر در کوپرتینو ، مستقر در کالیفرنیا ، بر اساس بررسی وب سایت اپل در ایالات متحده در سه شنبه بعد از ظهر ، 12 تا 14 هفته انتظار را برای هر پنج گزینه رنگ ذکر کرد. این نشان دهنده برخی از طولانی ترین تأخیرهای تحویل برای محصول جدید اپل در تاریخ اخیر است.

برای مشتریان در چندین کشور دیگر ، از جمله چین ، کانادا ، ژاپن و آلمان ، اپل زمان تحویل بسیاری از رنگ ها را در ژانویه و فوریه مشخص کرده است. استرالیا و فرانسه هنوز چند مدل برای تحویل تا پایان سال جاری دارند. برای مشتریان در انگلیس ، اپل تا 14 هفته تأخیر برای نسخه آبی و سه هفته برای سایر رنگ ها ذکر کرده است.

به گفته وب سایت اپل ، به نظر می رسد انتخاب حکاکی رایگان به طور قابل توجهی انتظار برای تحویل در ایالات متحده را کاهش می دهد و برای برخی از رنگ ها به 2-3 هفته کاهش می یابد. در ژاپن ، اولین تحویل ها از 6 فوریه تا 26 دسامبر با انتخاب گزینه سفارشی انجام می شود.

با راه اندازی لوازم جانبی در دسامبر ، اپل به دنبال جذب خریداران تعطیلات است ، اما تأخیر در تحویل می تواند این استراتژی را تضعیف کند. بلومبرگ نیوز در اوایل سال جاری گزارش داد که اپل قصد داشت این هدفون را زودتر از موعد پاییز منتشر کند ، اما به دلیل اینکه برخی از آزمایش کنندگان هدست را خیلی تنگ تشخیص دادند ، با مشکل روبرو شد.

بیشتر بخوانید: اپل هدفون رقابتی خود را با قیمت 550 دلار وارد بازار می کند

هنگام فروش هدفون ها از صبح سه شنبه ، سفارشات اولیه برای همه رنگ ها برای تحویل در 15 دسامبر در دسترس بود.

این امر باعث شد تا فروشندگان در eBay با دریافت چندین تبلیغ 849 دلار یا بیشتر برای تحویل قبل از کریسمس ، پاداش زیادی بخواهند. یک فروشنده یک جفت نقره ای AirPods Max را با قیمت 1،199 دلار ارزیابی کرد و گفت که این یک “کریسمس تضمینی B4” است.

بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی اپل همچنان باز هستند و مشخص نیست که آیا با شروع حمل و نقل در هفته آینده ، دسترسی به فروشگاه های فیزیکی یا خرده فروشان شخص ثالث بهتر خواهد بود.

با ما تماس بگیرید به نامه ها@time.com.

[ad_2]

منبع: takpanjere-news.ir

ایندکسر