کلیه ردیاب های آهنربایی و ردیاب خودرو با سیم کارت کار میکنند. ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 ، همانطور که از اسمش مشخص است مانند آهنربا کار می کند. دارای اپلیکیشن برای اتصال آنلاین و امکان ردیابی آنلاین و لحظه ای از طریق پنل کاربری در انواع دستگاهها مانند موبایل، تبلت و لپ تاپ وسازگار با نرم افزارهای اندروید و آی او اس.

نیکان جی پی اس، یکی از بزرگترین فروشگاههای ردیاب در ایران است. فرق این ردیاب با ردیاب نظامی چیه؟ با توجه به نوع کاربری ردیاب که برای مقاصد موقعیت یابی افراد و خودروها بطور مخفی و دور از دسترس و دید افراد است، از این نوع ردیاب برای مقاصد پلیسی نیز استفاده زیادی می گردد. شاید بتوان گفت استفاده از ردیاب مگنتی بهترین و سریع ترین راه حل ممکن برای این افراد است. شاید تا به حال نصب ردیاب آهنربایی را در فیلمها دیده باشید و یا نصب ردیاب نظامی در سکانس های اکشن توجه شما را بخود جلب کرده باشد.

ردیاب آهنربایی GM2500 بدون نیاز به سیمکشی امنیت خودروی شما را دو چندان میکند. این ردیاب آهنربایی کوچک با دارا بودن میکروفن بسیار قوی اکان دسترسی به صدای اطراف ردیاب تا شعاع 3 متر را براحتی فراهم ساخته است . همچنین قابلیت انحصاری حالت استندبای از راه دور در این ردیاب موجب شده است تا کاربر براحتی بتواند از طریق نرم افزار اندروید و IOS از راه دور بدون محدودیت دستگاه را خاموش و هر زمان مورد نیاز بود مجددا روشن نماید . مرکز مشاوره ما روزانه به تعداد زیادی از مشتریان مشاوره و راهنمایی ارائه میکنه، خیلی از مشتریان ما که اطلاعات چندانی در مورد ردیاب مگنتی ندارن ذهنشون درگیر سوالات و ابهاماتی هست که مشاوران ما آنها را راهنمایی میکنند، اینجا برخی از پرسش و پاسخ های پر تکرار رو قرار میدیم، شاید جواب خیلی از سوالات شما اینجا باشه…

ردیاب نیروی مورد احتیاج خود را از باطری داخلی دریافت می نماید بنابراین نیاز به هیچگونه سیم کشی وجود ندارد و می توان آن را در هر قسمت از اتومبیل و به صورت کاملا مخفیانه ردیاب شخصی و آهنربایی مدل fat122 نصب نمود. در برخی از مدلهای ردیاب آهنربایی باطری ردیاب تا مدت سه سال نیاز به تعویض باطری نداشته و از کارایی بالایی برخوردار است.

ایندکسر