دسگتاه جی پی اس خوردو GM3000 قابلیت شنود داشته و توسط شش آهنربای بسیار قدرتمند به خودرو وصل میگردد؛ همچنین قابلیت نگهداری شارژ را تا به مدت دوازده الی پانزده ماه دارد. نکته ی مهمی که درباره نرم افزار های آفلاین مسیریابی و جی پی اس وجود دارد این است که جزئیات نقشه ها در این مدل از برنامه ها بسیار کمتر است.

ردیاب های دسته اول که برای استفاده از آن تنها باید کافیست تا طبق برنامه ارائه شده توسط سازنده خودرو عمل کنید و نیازی به نصب هیچ سخت افزاری نیست. برای استفاده از امکانات این ردیاب نیازی به اینترنت نیست. دسته دوم انواع دزدگیر و ردیاب خودرو به گونه ای طراحی شده اند که برای استفاده از امکانات آن ها باید سخت افزار مورد نیاز را نصب کنید. این دسته از ردیاب ها معمولا با هدف مسیریابی طراحی شده اند و از ماهواره های فضایی قدرت می گیرند.

در دنیای پیچیده امروز دغدغه و نگرانی های افراد و خانواده ها نیز از جنس پیچیده تر و متفاوت تری است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هیچ هزینه ای برای استفاده از تکنولوژی جی پی اس در نظر نگرفته شده است و به صورت رایگان می توان از آن استفاده کرد. اگر نکته ای که در ابتدای مقاله درباره استفاده از ردیاب های خانگی، ذهنتان را درگیر کرده باید به شما بگوییم که ساخت ردیاب خانگی می تواند به عنوان یک تفریح خرید جی پی اس شخصی باشد.

ردیاب شخصی IR160 به عنوان کوچکترین ردیاب و مسیریاب قابل استفاده برای افراد دارای ویژگی های بسیار مناسبی است تا به خوبی پاسخگوی نیاز شما از یک جی پی اس اشخاص باشد. وقتی اعضای خانواده تان تصمیم می گیرد به سفر یا گردش برود، شاید دانستن موقعیت آن برای شما بسیار مهم باشد. این ردیاب به دلیل کوچک بودن و قابل حمل بودن آن می توانید در کیف مدرسه کودکان یا در جیب لباسشان بگذارید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل دارید تا جزئیات کامل مربوط به هر نقشه را ببینید، نرم افزارهای مسیریابی آنلاین را نصب کنید.

ایندکسر