منم بعد چند بار استفاده کردن از کرم لایه بردار کنار این پوسته پوسته شد ورنگش تیره شد . اسکراب کردن یعنی ساییدن پوست با مواد ساینده اگر با ملایمت انجام نشود موجب تحریک پوست می شود و منافذ پوست بازتر می شود. آلفا هیدروکسی اسید مادهای اسیدی است که در مواد مراقبتی پوست و بسیاری از مواد غذایی طبیعی موجود است.

از آب ولرم استفاده کنید، صورت را به ملایمت بشویید و اسکراب را با فشار زیاد روی پوست نمالید. بله؛ استفاده از اسیدهای میوه با غلظت بالا و استفاده از تری کلرواستیک اسید باید حتما توسط متخصص پوست و مو و در کلینیک انجام شود زیرا مدت ماندگاری اسید روی پوست و نواحی خاصی که دارو باید مالیده شود یک امر کاملا تخصصی است و توجه نکردن به این مساله می تواند موجب سوختگی پوست و عوارض مربوطه شود.

با ماساژ دادن این دانه ها و مالیدن آنها بر روی پوست، عمل لایه برداری انجام می شود. اسکراب ارگانیک برنج و بلوبری مناسب پوست های معمولی نیوآ با فرمولاسیون ملایم و در عین حال بسیار موثر، چربی اضافی پوست را بر طرف کرده. این پوست جوشهای سر سیاه و سر سفید بسیار زیادی دارد که میتوانید با کمک لایه بردارهای پوستی آنها را به کل از بین برده و در نهایت نیز چربی پوستتان را کنترل کنید.

پاکسازی دوبار در روز می توانند چربی های جمع شده را تخلیه کند. در ترکیبات اغلب این کرم ها نام آلفاهیدروکسی اسیدها (AHA) و بتاهیدروکسی اسیدها (BHA) به چشم می خورد. تحقیقات نشان داده است که اسید میوه که با نام آلفاهیدورکسی اسیدیا همان (AHA)شناخته می شود، از پوست لایه برداری می کند. در مقاله برند آرایشی بهداشتی اوسرین از واژه اسکراب استفاده شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سوختگی با کرم لایه بردار نی نی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر