[ad_1]

مندر یک سال عجیب ، نگران کننده و اغلب کاملاً ترسناک ، بازی های ویدئویی به بسیاری از پناهگاه ها تبدیل شده است – چه آنها بازیگران قدیمی باشند ، چه پیشکسوتان مدرسه قدیمی بعد از استراحت کنترل کننده را بگیرند و چه نفرات اول که به دنبال راهی جدید برای سرگرمی یا برقراری ارتباط با دوستان هستند زمان انسداد همه گیر. پس از آن یک نعمت کوچک است که این یک سال پرچمدار برای بازی های بزرگ بود.

بر اساس گروه بازیگران محلی ما ، که به ترتیب حروف الفبا لیست شده اند ، در اینجا بهترین بازی های ویدیویی TIME برای سال 2020 وجود دارد. همچنین لیست های TIME از 10 کتاب هنری برتر سال 2020 و 100 کتابی که باید برای سال 2020 بخوانید را بخوانید.

10 Pro Skater by Tony Hawk 1 + 2

نوستالژی در حال حاضر یک تجارت بزرگ است ، اما بازسازی شادی قدیمی به ندرت آن هیجان اولیه را ایجاد می کند. وارد Pro Skater by Tony Hawk 1 + 2. با وجود همه شانس ها ، این بازسازی جادوی این بازی های اسکیت بورد اولیه را بازیابی می کند در حالی که آنها را برای کنسول ها و مخاطبان مدرن تازه می کند. با انجام این بازی ها حافظه عضلانی فراموش شده ، گرسنگی برای کسب امتیازات بالا و خارش برای پرش روی اسکیت بورد باز می شود – نیازی به ذکر نیست که راحتی یک سال دشوار است. -پیتر آلن کلارک

در PlayStation ، Xbox و PC موجود است

9 فصل پاییز پسران

چه اتفاقی می افتد که شما مینی شیدایی را ترکیب کنید مهمانی ماریو با نبرد رویال ، ببازید و از فشار خارج شوید Fortnite؟ پسران پاییزی، این چیزی است که. هرج و مرج بسیار ساده و ساده چند نفره او در تابستان همه گیر ما مورد استقبال قرار گرفت ، و این واقعیت که بازیکنان اغلب مجبورند برای بدست آوردن یک پیروزی فردی با هم کار کنند ، پیام عمیق تری را که سبک انیمیشن او می تواند رد کند ، رد می کند. علاوه بر این ، مانند عبور حیوانات، این پذیرفتن ایده ای است که می گوید بازی ها برای لذت بخش بودن باید سخت باشد – و این فقط باید سرگرم کننده باشد. -الکس فیتزپاتریک

در PlayStation و PC موجود است

8 Microsoft Flight Simulator

مایکروسافت شبیه ساز پرواز این مجموعه تقریباً 40 سال آخرین تجربه خلبانی مجازی است که بسیاری از بازیکنان را ترغیب می کند تا آموزش پرواز واقعی را دنبال کنند در حالی که طعم آسمان را به تعداد بی شماری دیگر ارائه می دهند. جدیدترین شرکت کننده در این سری ، با ترکیب فیزیک واقعی پرواز ، گرافیک زیبا و واقع بینانه ترین تصویربرداری روی سیاره زمین ، برای تزیین یک بازی ویدیویی که باید داشته باشد ، به این سنت افتخارآمیز ادامه می دهد. خودتان را به سخت ترین برخاستن یا فرود هواپیماهای تجاری جهان که به شما پیشنهاد می دهد به چالش بکشید ، یا در مکعبی با حرکت آهسته از زادگاه خود بگذرید و از دیدن منظره شگفت زده شوید – انتخاب شماست. -Alex فیتزپاتریک

موجود در رایانه نسخه Xbox در دست ساخت است

7 Call of Duty: Warzone

مکمل رایگان 2019 Call of Duty: Modern Warfare، منطقه نظامی است Fortniteتیرانداز سبک نبرد با سبک سلطنتی ، با ایده های اصلی کافی برای احساس شادابی. اکثر Fortnite کلون ها به طور خلاصه ظاهر شدند ، اما در انجمن ایران هات سیستم ها ، استراتژی ها و پیشرفت ها ده ها و ده ها ساعت حواس پرتی را فراهم کردند که ما تنظیم کردیم تا زمان بیشتری را در خانه در حین قفل سپری کنیم. و توسعه دهنده Infinity Ward همچنان تجربه خود را با فصل های ثابت ، تغییر کارت و روش های جدید برای انجام این بازی شدید و اعتیاد آور حفظ می کند. -پیتر آلن کلارک

در PlayStation ، Xbox و PC موجود است

6 اوری و اراده خرد

دنباله مورد انتظار Moon Studios اوری و جنگل کور دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که دنباله آن است ، و بر اساس پایه قبلی خود ایجاد می کند تا جهانی پیچیده تر ، رنگارنگ و بزرگتر ایجاد کند. در مقدمه بازی ، اوری و بسیاری دیگر از شخصیت های شایان ستایش یک جغد کودک را به فرزندی قبول می کنند و پرورش می دهند. اما فاجعه وقتی اتفاق می افتد که اوری و نوزاد از هم جدا شوند. سپس بازیکن در اطراف منظره ای که به زیبایی به تصویر کشیده شده قدم می زند و در جستجوی دلخراش وحدت ، مجموعه ای از پازل های کوچک شرورانه را حل می کند. مقیاس گسترده بازی نسبت به مدل قبلی به معنای از بین رفتن جزئیات در ترکیب است و بازیکن به راحتی مهارت های مهمی را از دست می دهد. اما چالش ها به خلاقیت نیاز دارند و زمینه ایجاد وحشت می کند. “الیانا داکترمن”.

موجود در نینتندو سوییچ ، Xbox ، رایانه شخصی

5 عبور از حیوانات: افق های جدید

بازی غیر رسمی جلوگیری از همه گیری بهاری ، عبور از حیوانات: افق های جدید آخرین ورودی حق رای دادن شبیه ساز عمر طولانی نینتندو است. این بار شما در جزیره ای اسکان داده می شوید که در آن (و چند نفر از ساکنان حیوانات انسان دوست) قصد ایجاد یک جامعه را داشته اید – و بدهی خود را به سگ راکون سرمایه دار استخراجی که شما را به آنجا آورده است پرداخت کنید. وقتی وسایل خانه خود را نمی سازید ، می توانید لذت ببرید افق های جدید’ جامعه عظیمی از بازیکنان که مهمانی می کنند ، “بازار ساقه” با شلغم بازی می کنند و حتی در همه جزایر مجازی خود برنامه های گفتگوی میزبان دارند. “پاتریک لوکاس آستین”.

موجود در نینتندو سوییچ

4 در میان ما

کلاهبرداری نام بازی در است در میان ما، نوعی سرنخ دیجیتالی است که در آن وظیفه “فشردن” فریبکار سفینه فضایی خود را دارید. برخی از بازیکنان موسوم به “Crewmates” برای انجام تعمیراتی به سبک مینی بازی در اطراف کشتی تعیین شده اند ، در حالی که “Impostor” به دنبال شکستن بی سر و صدا و کشتن Cremate است. به کسی مشکوک هستید؟ برای گفتگو درباره اینکه چه کسی ممکن است یک فریبکار باشد ، جلسه ای را فرا خوانید ، سپس رأی دهید تا آنها را در خلا vac سرد فضا پرتاب کنید – فقط مراقب باشید ، زیرا ممکن است اشتباه کنید. در میان ما“خشونت با دست كودك و دارای درجه PG باعث بروز اوایل بازی های وب شد و افزایش محبوبیت آن در بین گیمرهای جوان باعث شده است كه افراد مشهوری مانند الكساندیا اوكاسیو كورتس ، نماینده كنگره آمریكا ، از این بازی به عنوان بستری برای دیدار با رای دهندگان استفاده كنند. آنها بخشی هستند. بخشی از کسر اجتماعی ، بخشی از جمعیت حاکم ، در میان ما ممکن است در سال 2018 منتشر شده باشد ، اما جای تعجب نیست که چرا امسال محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است. “پاتریک لوکاس آستین”.

در iOS ، Android ، رایانه موجود است

3 آخرین ما ، قسمت دوم

آخرالزمان آخرین ما ، قسمت دوم بسیاری از نوسانات بزرگ به طول می انجامد که باعث تعجب ، ناامیدی و حتی عصبانیت بسیاری از بازیکنان می شود – اما آنها خطراتی را ایجاد می کنند که باعث بازتاب می شوند. این دنباله الی را دنبال می کند ، او قبلاً بزرگ شده و هنوز هم در برابر ویروسی که بسیاری از بشریت را به زامبی تبدیل کرده ایمن است ، زیرا در تلاش برای مقابله با عواقب تصمیم اخلاقی مشکوکی است که توسط پدرش جوئل در بازی اول گرفته شده است. الی غالبا تنها است ، جای تأسف دارد ، زیرا خالق Naughty Dog در طول تاریخ در ایجاد روابط از طریق طعنه زدن در هر دو تبحر داشته است آخرین ما و کشف نشده سلسله. اما تنهایی او در خدمت داستان بزرگتری است: هرچه الی ارتباط انسانی خود را از دست می دهد و وسواس انتقام می گیرد ، دشمنان او به طور همزمان به چهره های انسانی بیشتری تبدیل می شوند. با همدردی های تقسیم شده ، بازیکن با یک سری مشکلات اخلاقی ویرانگر روبرو می شود. پایان اگر ماه ها نباشد ، ماه ها با شما خواهد ماند. “الیانا داکترمن”.

موجود در پلی استیشن

2 مرد عنکبوتی: مایلز مورالس

وقتی به مرد عنکبوتی فکر می کنید ، ممکن است به یک سفیدپوست عصبی به نام پیتر پارکر فکر کنید. اما یک وب سایت دوم در نیویورک وجود دارد و این بار میکروفون را می گیرد و در مرکز خود قرار می گیرد. مرد عنکبوتی: مایلز مورالس با موفقیت از سال 2018 گسترش می یابد. مرد عنکبوتی، پس از انتقال از بروکلین به هارلم ، شما را به جای نوجوان تیتراژ سیاه پوئرتوریکو قرار داد و از شهر در حالی که مربی وی در تعطیلات است دفاع کرد. در حالی که مورالس در قلب یک دوستی در حال توسعه ، رابطه او با مادرش و مأموریت جدیدش برای محافظت از هارلم (و سایر نقاط شهر) از یک ساختمان به ساختمان و مبارزه با مجرمان ، احساس یک زیپ را به تصویر می کشد جنایتکاران “پاتریک لوکاس آستین”.

موجود در پلی استیشن

1 هادس

به اصطلاح بازی های کلاهبرداری مانند که بر روی دشواری ، قابلیت پخش مجدد و مرگ های متعدد تمرکز دارند ، از دهه گذشته مد شده است ، اما هادس علامت بلندترین قله زیر ژانر تاکنون است. در این بازی تماشایی در حال اجرا ، بازیکنان هنگام تلاش برای فرار از دنیای زیرین یونان ، پسر هادس زاگرئوس را بازی می کنند و با شخصیت های قابل توجهی می جنگند و از آن طرف پانتئون پشتیبانی می شوند. این هنر عالی است ، انواع نبردها لذت بخش است و از سیستم های پیشرفت الهام گرفته شده است. هادس دوباره کشف می کند که چگونه یک داستان می تواند به یک بازی طراحی شود که بارها و بارها بازی شود. -پیتر آلن کلارک

در PlayStation ، Xbox و PC موجود است

نوشتن به پاتریک لوکاس آستین در آدرس patrick.austin@time.com ، الیانا داکترمن در eliana.dockterman@time.com و الکس فیتزپاتریک در alex.fitzpatrick@time.com.

[ad_2]

منبع: takpanjere-news.ir

ایندکسر