در این مقاله به بررسی مواردی میپردازیم که میتوانید برای خرید گوشی اپل از آنها استفاده کنید. در نسخههای جدید نیز آیفون ارتباط گوشی به کامپیوتر را آسانتر از قبل کرده و مانند گوشیهای اندرویدی با یک کابل ساده و بدون هیچ اپلیکیشنی میتوانید به فایلهای عکس و فیلم خود دسترسی داشته باشید یا آنها را به کامپیوتر شخصی خود یا بالعکس انتقال دهید. اپل معمولا هر سال از یک مدل آیفون رونمایی میکند که نسخههای متفاوت دارد. بعضی از گوشیها از نظر تولید کننده یا اپل استور کشور مبداً برای صادر شدن به کشور دیگر ممکن است مسائل حقوقی و محدودیت هایی داشته باشند به همین دلیل اپل استورهای کشور مبداً برای مثال( امارات) پلمپ گوشیها را باز و روشن میکنند و بعد گوشی آماده صادر شدن به هر کشوری میشود.

نرخ انتقال اطلاعات در شبکه های LTE توسط این گوشی بیش از 150 مگابیت در هر ثانیه است که از این رو از نظر ارتباطی این گوشی را در مقایسه با آیفون 5 اس بیش از 50 درصد سریع تر گوشی آیفون 12 پرو مکس می کند. این ها ویژگی هایی هستند که نه تنها با خرید گوشی ایفون جدید دریافت می کنید، بلکه حتی بسیاری از آن ها با به روزرسانی آیفون های قدیمی در دسترس هستند. تفاوت گوشی های اکتیو و نات اکتیو یا Active و Not-Active در چیه؟

قبل از خرید فروشنده موظف است به شما بگوید گوشی اکتیوست یا اکتیو نشده، چون اختلاف قیمتی این دو در کشور مبداً بیش از 5 گوشی آیفون خوبه یا سامسونگ درصد است. طراحی ایفون ۱۳ پرو دست خوش تغییر چندانی نشده و شباهت زیادی به نسخه سال پیش دارد، اما به نظر شما چرا طراحی آیفون ۱۳ پرو با این که بسیار ساده است هیچوقت تکراری نمیشود و همه را به خود جذب میکند؟ در ادامه به نقد و بررسی مشخصات فنی آیفون ۱۳ پرو و قیمت آیفون 13 پرو خواهیم پرداخت. مورد مهم دیگر در مورد گوشیهای آیفون نحوه راهاندازی آن است؛ برای راهاندازی گوشی نیاز به apple id داشته و این شناسه در کشور ما به راحتی در دسترس نیست و باید از متخصصان خدمات اپل این شناسه را درخواست کنید.

قسمت جلویی این گوشی به طور کامل به صفحه نمایش اختصاص داده شده است. گوگل پیکسل ۶ پرو به طور جالبی در زمانی که از فلش استفاده نمیشود عملکرد نسبتاً خوبی دارد. پردازنده گرافیکی ایفون ۱۳ پرو نیز از 5 هسته تشکیل شده است که نسبت به نسخه پیشین آیفون و پرچمداران اندرویدی، تا 50 درصد عملکرد گرافیکی سریعتری را ارائه میدهد. برای ایفون ۱۳ پرو نیز از تراشه A15 Bionic ساخت شرکت اپل استفاده کرده که شاید قویترین و پایدارترین چیپست تولید شده تا امروز برای گوشیهای هوشمند باشد.

ایندکسر