اسانس Whamisa: این اسانس بهترین اسانس برای کاهش تولید چربی در پوست است که حاوی ترکیبات مرطوب کننده ضدالتهاب و آنتی اکسیدانی مثل عصاره درخت چای، اسید هیالورونیک و عصاره کلم بروکلی است. خواص شیمیایی: در اکثر اسانس های استخراج شده از گیاهان و میوه­ ها تعداد زیادی از انواع ترپن­ها دیده می­شود. با توجه به اینکه در کشور با محدودیت شیشه عطر روبرو هستیم و امکان استفاده بر روی پوست برای همه افراد میسر نمی باشد، می توان جهت بهره بردن از خواص رایحه درمانی عطرها، از اسانس سوزها کمک گرفت. این دستگاه ها به دلیل اینکه به صورت صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده اند از ابعاد بزرگی برخوردار هستند و متشکل از سه دستگاه مجزا می باشند که هر یک وظیفه ی خاصی بر عهده دارد.

در تهیه­ی خمیر دندان­ مخصوص کودکان از عطرمایه­ی میوه­های مختلف مانند پرتقال، سیب و توت فرنگی استفاده می­شود که علاوه بر القای بو و رایحه­ ی خوب، مزه و طعم دلنشینی به خمیر دندان می­بخشد. با گذر زمان و پیشرفت در تکنولوژی و علم شیمی روش های مدرنی برای انجا این کار ابداع شد که با بکارگیری دستگاه های خاصی عمل اسانس گیری از اندام های مختلف گیاهان را انجام می دادند. در ساخت این تجهیزات به دلیل اینکه از نظر بهداشتی اسانسی با کیفیت بالا و قابل استفاده در صنایع مختلف تولید گردد از بهترین متریال ها و قطعات استفاده شده است.

محصولاتی که در گروه آرایشی و بهداشتی حاوی اسانس یا روغن اکالیپتوس هستند، بسیار پرطرفدار و محبوب می باشند. نعنا یا نعناع،گیاهی است از ردهدولپهایهایپیوسته گلبرگ که سردستهتیرهنعناعیان و ازسبزیهای خوراکی است. سیستم حرارتی در این دستگاه ها پکیج های ساخته شده در شرکت هیمورا است که با استفاده از سوخت گاز و یا گازوئیل کار می کنند و گرمای مورد نیاز برای به جوش آمدن سیال موجود در داخل مخزن را تامین می کنند.

ابعاد بزرگ این دستگاه ها موجب شده در محیط هایی با متراژ بزرگ تر نصب شوند تا کاربر به راحتی بتواند از آنها استفاده کند. بخار ایجاد شده در اثر این کار وارد کندانسور شده و سرد و در داخل ظرف اسانس گیر ته نشین می گردد، اسانس نوع دوم دارای حالت روغنی است و به راحتی از ترکیب آب جدا می گردد، مایع باقی مانده دوباره وارد مخزن می شود و این عمل تا مرحله ای ادامه می یابد که مایع باقی مانده عاری از هرگونه عطر و بویی باشد. از دیگر مطالب مهم و قابل ذکر این است که از اسانس نوع دوم تولید شده در دستگاه های اسانس گیر شرکت هیمورا جهت تولید اسانس تام استفاده می کنند که دارای عطر و بوی به مراتب بهتر و قوی تری است و دارای ارزش بالاتری نسبت به اسانس های نوع اول و دوم می باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فروش اسانس چوب صندل وب سایت خود باشید.

ایندکسر