تعمیرات و سرویس اجاق گاز لاجرمانیا در تهران باکیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن انجام می گردد. برای تعمیر اجاق گاز فردار در این حالت باید ترموستات فر را آزمایش طرز کار ترموکوپل اجاق گاز و تنظیم کرد. اگر اینکار پاسخگو نبود، برای تعمیر اجاق گاز باید پیلوت را تعویض کرد. تعمیر اجاق گاز خود را به آچاره بسپارید. در صورتی که حتی پس از رفع مسدودیت پیلوت، باز هم شاهد روشن نشدن فر باشید، باید پیلوت فر اجاق گاز را تعویض نمایید. ممکن است سوراخهای مشعل یا پیلوت اجاق گاز شما مسدود شده است، جهت رفع عیب باید در ابتدا با یک وسیله باریک یا برس، پیلوت را تمیز تمیز کنید.

یک برس کوچک بردارید و سوراخهای مشعل و اطراف شعلهها را کاملا تمیز کنید. تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، عیب یابی دقیق اجاق گاز، تعویض مشعل ها، تعمیر و تعویض ترموکوپل، تعویض ژیگلور، رفع مشکل روشن نشدن اجاق گاز، ترمیم خاموش شدن مداوم شعله ها، عیب یابی و رفع مشکل یکنواخت نبودن حرارت فر یا شعله اجاق، ترمیم آبی نبودن رنگ شعله ها، ریشه یابی و ترمیم دود کردن شعله ها و تعمیر یا تعویض فندک، بخشی از خدماتی هستند که تیم تعمیر اجاق گاز رومیزی به دارندگان این محصول ارائه می دهند.

مطمئن شوید که اجاق و فر سرد شده است. لامپ باید ۱۵ وات ۲۴۰ ولت مخصوص اجاق و فر باشد. در تمامی اجاق گازهایی که دارای فندک می باشد برای اینکه برق آزاد بدنه و یا به عبارتی برق ارت داخل بدنه نماند یک سیم مجزا در دستگاه قرار دارد که باید به سیم ارت متصل گردد. حالا که دانستید اجاق را نباید در یک جای کوچک و بسته نصب کرد، لطفا از آنطرف بام نیفتید و اجاق را در مسیر وزش باد هم راهاندازی نکنید. ترموکوپل قطعه ای کوچک در انواع اجاق گاز است که یک سمت آن به فندک یا شعله گاز ( یا بخاری ) وصل می شود و سمت دیگر آن به ورودی جریان گاز متصل است.

با توجه به بعضی از پیچیدگی ها و ساختارهای متفاوت در دستگاه های اجاق گاز خانگی، روش تعمیر اجاق گاز برندهای مختلف هم با کمی تفاوت خواهد بود. علت: مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است. علت: نسبت هوا در مخلوط کم است. جهت رفع عیب باید گاز و هوا را کم نمایید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد شیر ترموکوپل اجاق گاز رومیزی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر